Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz évek után elnézést kérni (részletek lennt)?

Figyelt kérdés
Most vagyok 24, középsuliban volt egy nagy szerelmem és sajnos ez kiderült, ami miatta rengeteget szekálták szegényt, de akkoriban lehetetlen volt vele beszélni(elég bunkó egy gyerek volt), és most arra gondoltam, hogy megírnám neki h mennyire sajnálok mindent, választ nem várok, meg semmi, csupán annyira nagyon meg kellene tennem(valamiért ezt érzem). Nagy hülyeség lenne?
2012. aug. 9. 15:58
1 2 3
 1/23 okoska31 ***** válasza:

a saját lelkiismeretedet akarod megnyugtatni, csak nem értem miért bánt az, hogy valakit szerettél és ezért bántották?


inkább hagyjad - ha csak nem akarsz valamit most tőle.

2012. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Ezt neked kell eldöntened.
2012. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

őt szekálták mások amiért neked tetszett, igazából ezzel nem őt bántották hanem téged...és még te akarsz bocsánatot kérni...

nekik kellene tőled

szedd össze magad

2012. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Most így utólag a mostani eszemmel szembesültem vele, hogy mekkora ostoba voltam sajnos és így már külső szemmel sajnálom nagyon, és ezért szeretném:(
2012. aug. 9. 16:02
 5/23 anonim ***** válasza:

3. vagyok

de mondd már el nekem, hogy mit sajnálsz ezen!!!!!

2012. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Őt, hogy kellemetlen helyzetbe hoztam. Hatalmas baromságokról beszélünk, tőlem is irányába.
2012. aug. 9. 16:04
 7/23 anonim ***** válasza:

nem igazán értem, hogy erről te miért tehetsz. írnál egy példát?

3. voltam

2012. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
privátot írtam.
2012. aug. 9. 16:07
 9/23 anonim ***** válasza:
Te fiú,vagy vagy lány?
2012. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 menta34 ***** válasza:
Jól értem, hogy csak te szeretted őt, de ő téged nem? Szerintem akkor hagyd...
2012. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!