Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemi-szervek mérete súlygyarap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi-szervek mérete súlygyarapodás?

Figyelt kérdés

A nemi szervek változnak ha valaki nagyon vékonyból normál testalkatot ér el? És ha valaki lefogy? Gondolok itt férfi, valamint női nemi szervre.

Tehát vastagodnak? vagy bármi ilyesmi?


2012. aug. 29. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolkodás a tudás attya!!
2012. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*atyja vazze'...

Amúgy nem, nem fog nőni a farkad, ha hízol.

2012. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdést tettem fel, de ha valaki csont soványra lefogy akkor farka se lesz szerintem, szóval annyira nem hülyeség :D
2012. aug. 29. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:

a kövérebb férfiaknak a péniszük a súly gyarapodásával kissebb, legalábbis ha a hurka oda a has alatti részre nő. a vékonyabb férfiaknak hosszabb ezért...


a nőknél is uygan ez, de náluk a szemérem dobjai nőnek, ami nem nagyon van hatással a szexre. a húsosabb punci a nyerő ;)

2012. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csont sovány vagyok, kedves kérdező, és van farkam. Átlagos (15 felett), de van.
2012. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy ha nézzük példának egy 200kg-os nőt, szerintem hatalmas nagy lesz neki, ahelyett hogy olyan kicsi lenne mintha 60 kg lenne.
2012. aug. 29. 23:30
 7/8 anonim válasza:
Én tök sovány vagyok, de olyan szép méretes farkam van mereven. Öröm nézni tükörben. :D
2012. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meglepő, máskor meg jönnek a kérdések, 12 cm állva, az jó? :D
2012. aug. 30. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!