Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit szoktatok csinálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szoktatok csinálni, ha oda megy hozzátok valahol egy idegen férfi ismerkedni? Pl az utcán ülsz egy padon, vagy a buszon vagy egy plázában. Elzavarjátok őt, vagy szívesen ismerkedtek vele?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nőktől ne várj őszinte választ! Attól függ, h néz ki az illető. Ez minden nőnél így van.
2012. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
elküldöm a fenébe. egyszer már megjártam, buszon hirtelen hozzám fordult és szerelmet vallott, megismerkedtünk, facebookon zaklatott, át akart hívni hozzá szexelni, és még kádban is utána letiltottam.....
2012. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

gyorsan az elején közlöm hogy no szex, csak haverság lehet

ha nem ért a szóból és faggatózik miért, elküldöm a halál ...

2012. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Ha szimpatikus az illető, akkor nagyokat mosolygok, fogadom a bókjait, de aztán közlöm vele, hogy sajnálom, de az én szivem már foglalt. Nekem,mondjuk bejönnek az olyan pasik,akik ilyen helyen össze tudják szedni a bátorságukat.

Ha nem szimpatikus, akkor csak egyszerűen közlöm vele, hogy rossz ajtón kopogtat, vagy hozzá se szólok, csak elmegyek onnan.

22/N

2012. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek szedje össze valaki a bátorságát,ha szó nélkül elmész mellőle?
2012. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!