Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell egy idegen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy idegen lányt megismerni?

Figyelt kérdés
Hogyan szólítsam le? Nem veszi azt tolakodásnak? Meg nem gondolja azt, hogy mit képzel ez? Illetve nem fogja magát nagyra tartani, engem meg kevésnek, csak mert "alázkodtam" kicsit azzal, hogy odamentem és leszólítottam?

2012. ápr. 10. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :) inkább figyelemre méltó, h nem 1 gyáva kukac :d a lányok általában azt várják, h a srác kezdeményezzen, szerintem egy próbát megér. Max egyszer látod az életben, és kész, nem lesz semmi baj.
2012. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mennyi az idő? Áh..akkor még van időm..merrefelé mész? :) Elkísérhetnélek egy darabon, ha nem bánod.


Innentől már érezni fogod, tetszel-e neki vagy sem.

Sok sikert:)

2012. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!