Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért fogják mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért fogják mindig a homoszexuálisak pártját?

Figyelt kérdés
Mindig megvédik őket, úgy tesznek mintha átéreznék a helyzetüket, bezzeg a leszbikusok kerülnének szóba, akkor biztos nem állnának ki mellettük.

2012. aug. 30. 10:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Mert olyan cukik XD. Am nekem pl senkivel semmi bajom. Ismerek mindenféle embert és nem itélem el őket.
2012. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom velük,csak ne feltűnősködjenek.Pl: nyilvánosan ne smároljanak meg ilyenek,bár ezt heteroknál is taszítónak tartom.Én nem védek meg egy meleget sem,de nem is bántom őket.
2012. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

mert nem tetszik az ahogy sok hetero pasi viszonyul hozzájuk, hogy szemetek velük holott nem is ártottak nekik

inkább örülniük kéne hogy egy vetélytárssal kevesebb van aki arra a csajra hajtana aki nekik tetszik...

és mert, a meleg srácok őszintén tudnak barátkozni a lányokkal míg a többi képtelen mert mind csak szexet akar.

2012. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Utolsó és mi a véleményed a leszbikről?
2012. aug. 30. 11:20
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismered azt a szót, hogy tolerancia?

A legtöbb nő, aki nem ítéli el a férfiak homoszexualitását, az a nőkét se fogják. Ez csak a pasiknál jellemző, hogy már annyira homofóbok, hogy idegesítőek. Mi nők, sokkal toleránsabbak vagyunk ezzel kapcsolatban, mert mi nem gondoljuk azt, hogyha elfogadod más szexuális beállítottságát, azzal magad is azzá válsz. A pasik képesek azt hinni, hogy mert ha őt nem zavarja más pasi melegsége, akkor biztos azt gondolják róla, hogy ő is meleg.


Engem nem érdekel senki szexuális érdeklőse, amíg azt a 4 fal közt csinálja, mert én nem vagyok rá kiváncsi, sem ha hetero, sem ha homo.


Amúgy az, hogy elfogadom más másságát, nem jelenti azt, hogy a pártját fogom, de ha valaki elkezdi a másikat bántani csak azért mert az illető más, akkor az embernek igenis feléled (normális esetben!) az igazságérzete, és megpróbálja az intoleráns embereknek elmagyarázni, hogy miért butaság amit csinál.


28/n

2012. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom a homoszexuális emberekkel, sem a nőkkel sem a férfiakkal. Nem érdekel, hogy a saját hálószobájában, a saját ágyában ki mit csinál és főleg nem, hogy kivel. Nyilván ne az utcánk falják fel egymást, de ezt a heteró pároktól sem szeretem. Egy puszi, búcsúcsók az oké. A felvonulós, magamutogatós homókat én sem csípem, mert senkinek nincs köze hozzá, hogy ők mit szeretnek a szexben. Ennyi erővel én is felvonulhatnék valami táblával, hogy "imádom, ha nyalnak".


A férfiak meg tényleg kevésbé toleránsak ebben a kérdésben. Vagyis kevesebben. (Tisztelet a kivételnek. :)) Sokan azt gondolják, hogy ha egy ismerősük meleg, rögtön rájuk fog nyomulni, pedig ők ugyanúgy nem akarnak mindenkivel lefeküdni, mint a heterók. Legalábbis a többségük.


24/n

2012. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Én nem állok ki mellettük.
2012. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Épp a minap láttam a Fifti-fifti (50/50) című filmet, amiben egy rákos, ennélfogva kopaszra nyírt férfit visz el a haverja csajozni, hogy minden csajnak elmondja őszintén, hogy "rákos vagyok", mert ezáltal a lányokban beindul az anyai ösztön, elkezdenek érdeklődni a fiú iránt, mert "olyan cuki".

Nahát kérem szépen, ez a helyzet a homokos fiúkkal. Elég beböffenteni, hogy "meleg vagyok", a lányok rárontanak, mondván, milyen aranyos, jaj de őszinte, egyem meg!


Na itt tartunk, ide vezet a nagy-nagy tolerancia. A normális értékrenddel szemben kellene már toleránsnak lenni, nem szabadna hagyni, hogy szinte csajozós szöveggé váljon a "melegség".

2012. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nagyon beszűkült a látóköröd, és igazából saját magadnál tovább nem is látsz. A többi részét nem kommentelem inkább, mert felesleges egy olyan emberrel vitatkozni, aki egyetlen érvnek azt tudja mondani, hogy az a másik más beállítottságú, mint ő és ettől rosszabb. Egyszóval felesleges. Én az olyan embereket mint te nem tartom normális értékrendűnek, nem értem, hogy te mi alapján sorolod magad közéjük.
2012. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Úgy látszik, teljesen félreértettél. Az egyenlő elbírálást pártolom, nem a kettős mércét. Normális értékrendnek azt tartom, ha nem vagyunk pozitív módon diszkriminatívak a homoszexuális férfiakkal szemben.

Ezért hoztam fel példaképp az általam múltkor látott filmet is, ahol a lányok pozitívan diszkriminálnak egy férfit, csak azért, mert rákos.

És ezt látom manapság a homoszexuális fiúk kapcsán is: a lányok körülrajongják őket, mert "milyen aranyosak", a heteroszexuálisokkal szemben pedig egyre inkább élesztik azt a káros sztereotípiát, miszerint "minden férfi hazug, mert csak szexet akar".

Ez kérem szépen intolerancia, negatív diszkrimináció a heteroszexuális férfiakkal szemben, amit nem tartok normálisnak, sőt...

2012. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!