Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányt támogatott e már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányt támogatott e már valaki ellenszolgáltatásért, és mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, hogy egy fiatal lányt támogatnék anyagilag, aki ki tudja még utána ki lehetne mellettem. Sokan hallottam, hogy a tandíjat alig bírják fizetni, és gondoltam, mert időm kevés csajozgatni felraknék egy ilyen hirdetés. Érdeklődnék, hogy ha volt, akkor kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban. Sajnos kurvul a világ, pont én maradjak ki belőle? :)

#támogató #fiatal lány támogatót keres #fiatal lányt támogató #egyetemista főiskolás lány ellenszolgáltatásért
2012. aug. 30. 13:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

Elég szánalmas, már csak az is, akinek ilyesmi az eszébe jut ... :/

19/L

2012. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Ez olyan, mintha valami cukrosbácsi, vagy ilyesmi lennél.

Szerintem sokat ne várj tőle, pontosabban semmit.

2012. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Majd, ha esetleg a szüleid, nem lesznek aki nem tud támogatni, és kilátástalannak érzed a sorsod, akkor gondolj a kérdésre kedves 19/L ! Hidd el sok csaj nem önszántából teszi, hanem ráviszi a kényszer.
2012. aug. 30. 13:27
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódj,találsz,persze nagyvárosban könnyebb.Mást ne várj tőle,mint jó szexet,de gondolom ez kéne.
2012. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Most komolyan: tényleg az IDŐD kevés a csajozáshoz? Minden adott, minden oké, csak nincs időd egy nőre? :)


Érdekes, hogy írtad a kényszer szót. Én a helyedben abba gondolnék bele, hogy akármilyen a csaj, tulajdonképpen kényszerből lenne veled. Én mondjuk nő vagyok, de tudod mikor akarnék olyannal együtt lenni, egy ágyban stb., akiről tudom, hogy legjobb esetben is közömbös vagyok neki? (Rosszabb esetben undorodik, utál, fél, stb.) Ha tényleg csak az időd kevés, akkor dolgozz kevesebbet... és keress olyan csajt, akit nem a kényszer visz rá arra, hogy alád feküdjön, hanem a szerelem.

2012. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
Csak nem meglested a micsoda nőt? :D
2012. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

És te egy olyan lánnyal töltenéd az idődet, akit "rávisz a kényszer"?

Gratulálok, kedves, értelmes ember lehetsz.

2012. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Engem még a kényszer sem tudna ilyenre rávinni, van bennem tartás ...!

19/L

2012. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg elég szánalmas vagy. Az időd kevés persze. Én is ezt mondanám. szerintem csak szimplán olyan ronda vagy, hogy még pénzért se feküdnének le veled a csajok...


Egyébként ha ilyenre adod a fejed, akkor csak óvatosan. Képzeld el ha olyan csaj meg hozzád dugni, akinek egyébként egy 200 kilós kanc.igány pasija van, és ő ezt megtudja. hát nem lennék olyankor a helyedben. De sok sikert a dologhoz:D

2012. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

sok csaj "apás" de hihetetlenül sok

kezdve azokkal, akik idősebbekre buknak..

folytatva az önbizalomhiányosokkal..

végezetül a szerencsétlenekkel, meg sorolhatnám

nekik ez lelki támogatást is jelent

2012. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!