Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan fogorvos, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogorvos, aki szexuális ellenszolgáltatásért, megcsinálja a fogat?

Figyelt kérdés
Ha tudtok, légyszi az elérhetőségét írjátok meg! :)
2009. jún. 20. 02:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha létezik ilyen orvos,és ez kiderülne róla,nemcsak megbüntetnék,de a diplomáját is elvennék tőle.

Amúgy meg: miből gondolod,hogy bukna rád? És hányszor akarnál szolgáltatni,ha a számla mondjuk százezer Ft ?

Maradj a kp,fizetésnél!

2009. jún. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van, nem az a kérdés, hanem hogy hogyan találod meg.
2009. jún. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyünk álprűdek. Hogyne lenne, csak valóban nemtom hogyan akadj rá. de sztem nem nehéz dolog, felmélsz valami ismerkedőoldalra, akár be is írhatod, hog yerre keresel fogorvost, figyeld meg lesz aki jelentkezik ... én is sokszor meglepődtem már jóval abszurdabb dolgokon is, szal .... no para
2009. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
BETEG VAGY???
2009. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintemis társkereső oldal, ott meghirdeted h fogorvosok jelentkezését várod fogászati beavatkozás céljából, szexuális ellenszolgáltatásért
2009. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Jó ötletek! :)


Annak aki megkérdezte beteg vagyok-e: Nem, nem vagyok, csak nagyon tönkrementek a fogaim, viszont nagyon szegény vagyok most, így nincsen a fogaim rendbetételére fél milkám...

2009. jún. 20. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:
a nővérem és a nagynéném fogtechnikusok majd megkérdezem őket bedolgoznak e perverz orvosnak :D egyébként meg szerintem felejtsd el, mert ők mesélték nekem, hogy lassan már a fogtechnikusoknak is pénzbehajtót kell küldeni az orvosokra, hogy a legyártott fogak díját megkapják. VÁLSÁG VAN
2009. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát... csak van ma Magyarországon egy jólmenő fogorvos... :D
2009. jún. 20. 18:40
 9/12 anonim ***** válasza:
BOCSIKA Megkérdeztem. a válasz: Qrvákra mindig van pénz. bocsi, ha sértő voltam..
2009. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem voltál sértő! :) Nem csináltam ilyet még, nem vagyok qurva, de ha az lennék sem lenne sértő. Semmi problémám a qurvákkal.


Csak ebből még nem tudom hová menjek :D De legalább már tudom, hogy tuti van ilyen :)

2009. jún. 20. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!