Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiaknak az esetek többségében a szőke lányok tetszenek inkább?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ha van egy lány átlagos fej test stb szőke hajjal több pasi nézi meg és érdeklődik iránta mint egy barna v akármilyen átlagos fej,testű csajt.Ez miért van? Itt egy példa én 19 nővérem 22 én átlagos fej jó test hosszú barna haj barna szem ő kicsit teltebb test de nem kövér szőke átlgaos fej kék szem vállig érő haj és sokkal többen nézik meg és nem értem már komolyan azon gondolkodok h szőke leszek.De cáfoljátok meg ha ez nincs így. Vagy egy alapjáraton nem olyan szép lány ha szőke lesz máris jobbnak tűnik.
2012. aug. 30. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
a barátomnak a barnák.. én meg szőke vok, de mégis velem van hihi :)
2012. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az h
2012. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A.Romanov ***** válasza:
Mert kevesebb a szőke, és amiből kevés van az értékesebb. Személy szerint én is a szőkéket preferálom, de a barna haj is tud nagyon szép lenni :)
2012. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az hiányzik hogy megnézzünk?
2012. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem nem hiányzik,csak észrevettem hogy jobban nézz ki valaki szőke hajjal általában pl van egy lány ismerősöm nagyon csúnya arca van de szőkére van festve a haja és így senki nem csúnyázná le pedig...
2012. aug. 30. 15:21
 6/21 anonim ***** válasza:
39%

Őszintén, a legtöbb fiúnak amúgy igazából a barna haj a kedvence a szőkéket általában azért nézik meg mert ők általában máshogy is öltöznek mint az átlagos barna hajúak.

Amúgy nekem a barna haj tetszik.

2012. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 chooseyourdestiny ***** válasza:
barna vagyok és a barátomnak ez jön be.
2012. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én szőke vagyok, a barátomnak mégsem a szőke haj a kedvence. Együtt vagyunk 5 éve, nem fog a hajam miatt szakítani, vagy kérni, hogy befessem :)
2012. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hogy érted h máshogy öltözködnek? Pl?:) De nekem ne mondja senki h ha vele szembe jönne két csaj egyik szőke másik barna mindekttő szép és nem a szőkét választja?
2012. aug. 30. 15:25
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlen van így. A pasik nem hajszín szerint döntik el, hogy egy nő tetszik e nekik. Szerintem a legfontosabb a kisugárzás. Egy nő hiába szőke ha csúnya. Vagy hiába gyönyörű és még szőke is, ha nincs kisugárzása. Szóval a hajszín nem lényeges. 21/L Az eredeti hajszínem barna. 1 éve festem vörösre és a párom meg van őrülve érte. :)
2012. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!