Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az alakom?

Figyelt kérdés
Milyenek a lábaim? Nagyon csúnyák? Tudom, hogy a combjaim nagyon löttyedtek és vastagok, de már dolgozom rajta, hogy ez másképp legyen (futni fogok járni). Egyéb? Bármilyen vélemény érdekel.

2012. aug. 30. 16:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy, csak vörös. :D
2012. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
nagyon szép
2012. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
29%

Uristen..

Nem is semmi csipőő

egybe van a tresteé..

Foggy

2012. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen elég jó, a futástól pedig még szebb lesz. Azzal viszont óvatosan, az ízületeknek nem tesz annyira jót, ha túlzásba viszed. Inkább kerékpározást és/vagy úszást javaslok, ha van rá lehetőséged.
2012. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell lefogynod.Főleg most,hogy jön a tél.Ismerek egy lányt akinek kb olyan alakja van mint neked és az immunrendszere sokkal erősebb mint az ilyen 40kg-os kis plázacicáké.Szerintem 10-es skálán olyan 9-es vagy.

21/F

2012. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
58%
kicsit zsíros a feneked de nem kéne sokat fogynod, jó alakod van :)
2012. szept. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 fémecske válasza:
Szerintem is nagyon csinos vagy! De a lábfejedről tehetnél fel képet! Egy lábimádó. Köszi.
2012. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi gond!! Más lányok szerintem még irigyelnék is! :) Legyél rájuk büszke!
2012. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!