Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
3hete smároltam egy nagyon kedves fiúval egy "buliban". Barátnőmnek aztmondta hogy teccem neki de fél hogy elrontana valamit vagy megbántana. Nekem aztmondta, hogy azért nem mert mással szeretne járni. Azóta is sokat beszélünk, mindig mondja hogy szeret. De úgyérzem hogy nemis teccem neki csak nem akart megbántani.
2012. aug. 31. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele,keress mást,ha akarna valamit akkor veled foglalkozna

az,hogy mit mond az nem jelent semmit

2012. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csókolózás egy igen erős jele a tetszésnek.
2012. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De inkább én akartam és lehet hogy csak azért nem utasított vissza mert nem akart megbántani.
2012. aug. 31. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevésbé esélyes. Az sokkal valószínűbb, hogy az illető nem határozott, ő sem tudja mit akar.
2012. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nem valami egyszerű szegénynek az élete,de miután nekem azt mondta hogy nem tudja mit akar,összejött egy másik lánnyal(Y)mostmár nem járnak..talán azis lehet hogy nem akarja elrontani a barátságunkat..bár szerintem nem teccem neki..általában velem mindig ezvan.a baárnőimnek mindig van pasija,én meg sosem kellek senkinek..
2012. aug. 31. 11:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!