Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha valaki fiú létére sír? +

Figyelt kérdés

Én lány vagyok egyébként, de van egy fiú ismerősöm, aki már 2 napja folyamatosan sír, mert a barátnője szakított vele.

Szerintetek ciki? (szerintem nem, de pont arról beszélgettem vele facebookon, hogy ő mennyire szánalmasnak tartja magát emiatt)


2012. aug. 31. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem az :)

persze hogy sír az ember ha valaki oylan elveszit akit nagyon szeret.

2012. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!
2012. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi gond. Elveszített valakit, akit szeretett, semmivel sem lenne jobb a helyzet, ha keménykedve próbálná megélné, de közben rámegy lelkileg. Így legalább kiadja az érzéseit.

Mi a párommal úgy kezdtük a kapcsolatunkat, hogy szerinte mennyire gáz sírni egy nő előtt, ő sosem fog előttem. Ehhez képest 1 év alatt kétszer vesztünk annyira össze, hogy közös zokogással ért véget a vita. :) Pont azért, mert imádjuk egymást és hiába minden vita, ha eljutunk odáig, hogy feljön a téma, hogy legyen vége, akkor mindketten megtorpanunk.

2012. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, a lány biztos fontos volt neki, és nagyon szerette
2012. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért ciki ha egy barátnő miatt sír. Ez azt jelenti, hogy nincs önálló egyénisége és a másiktól függ az ő boldogsága. Jobban tenné, ha megerősödne belsőleg. Az más ha egy férfi haláleset miatt sír, de ez a szakítás olyan rinyaszagú...
2012. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor te még nem voltál szerelmes ;) Mert ha szakítunk azzal, akit szeretünk az majdnem olyan, mintha teljesen elveszítenénk. A kérdezőnek pedig nem, nem szánalmas egyáltalán!
2012. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6os válaszoló: voltam szerelmes, de nekem a szerelem nem azt jelenti, hogy a másikból szívom a boldogságom. Elfogadtam, hogy így döntött, nem volt kellemes, de nem merültem önsajnálatba. És ha úgy őszintén belegondolsz ezeknek a sírásoknak nagy része tömény önsajnálat: jaj, szegény én, most mi lesz velem, hogy nincs itt:DDD Ha szeretek valakit akkor tiszteletben tartom a döntését, még akkor is, ha ez a döntés azt jelenti, hogy nem akar velem lenni, nem jó érzés, de nem sírdogálok mint egy pisis.
2012. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Ki így éli meg ki úgy. Alap helyzetben én egy kemény nőnek tartom magamat, aki nem nyalogatja a sebeit, hanem feláll és emelt fővel megy tovább. Ennek ellenére vannak olyan helyzetek, amikor sokkal könnyebben állok fel úgy, ha előtte 3 napot egyhuzamban bőgtem.

Azt gyanítom a férfiak között sincsen ez máshogy. Én inkább megtisztelőnek érzem azt, hogy a párom szeret annyira, hogy egyrészt képes előttem sírni, másrészt annyira szeret, hogy az elvesztésem gondolata ezt váltja ki belőle egy heves vita után.

Ha valakinek úgy könnyebb feldolgozni BÁRMIT, hogy sír miatta, nyalogatja egy darabig a sebeit, legyen lány vagy fiú az illető, akkor emiatt senkinek nincs joga őt elítélni.

Oké, minden sz*r miatt bőgni nem szerencsés, de azért bizonyos helyzetekben szerintem nem puha p*öcsűség.

2012. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is sírnék, én már akkor sírok ha csak pár napig nem látom.

Bár ezt csak 1-2 ismerősnek híresztelem :D

2012. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, magába tartani a fájdalmát,csak azért mert az ciki az a gáz...
2012. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!