Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjak nemet egy olyan valakinek akit szeretek?

Figyelt kérdés

Egy fél éve ismertem meg a pasit, egy közös barátunk révén. Eleinte mint ismerősre, tekintettem rá. Aztán elkezdett nyomulni, amit egy ideig hárítottam. Aztán 3 hónapja beadtam a derekamat. Nem várt egyikünk sem többet a dologtól. Azóta kicsit közelebb kerültünk egymáshoz és Ő többet akar. De bizonyos okok miatt nincs jövője a kapcsolatunknak (neki jó lenne, én meg tudom ezzel hülyeséget csinálnék).Ez egy ideje érlelődik bennem,el is határoztam hogy közlöm vele hogy legyen vége, de nem ment,érzelmeim blokkolták értelmi energiámat.Mert igazából jól érezzük magunkat egymással, de engem már frusztrál ez a helyzet.Másfelől jogosan kérdezné: akkor miért mentem bele?!

Tegyem meg, mint derült égből a villámcsapás, vagy néhány napig legyek közömbös és aztán térjek rá.Nem akarom húzni a dolgot, de kíváncsi vagyok a véleményetekre!


2011. jan. 31. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal hogy jól érzitek magatokat???
2011. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gyűjts erőt, és üljetek le beszélgetni. Kérd meg hogy mondja el, mit érez, aztán finoman térj rá hogy benned mik azok az érzelmek amik hiányoznak. A legfontosabb hogy ne hallgass el semmit, és ne sajnáld meg. Ha nem érzed azt amit szerinted kéne, ne várj tovább vele, csak rosszabb lesz. Ha megkérdezi hogy miért mentél bele, mondd azt hogy abban bíztál hogyha jobban megismeritek egymást, akkor te is meg tudod szeretni...az hogy jól érzed magad vele, az lehet egy baráti kapcsolat is...szerintem meg fogja érteni :) Remélem tudtam segíteni :)
2011. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért nem mert van, amit csak egyszer lehet egy életben.
2011. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy melyik a fontosabb, melyik visz előrébb adott helyzetben, a fejed vagy a szíved. Már csak a kettő között kell dönteni, és konzekvensen ragaszkodni a döntéshez.
2011. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy csónakban evezünk. Azzal a különbséggel, hogy én 10 hónapja csinálom. Minden héten megfogadom, hogy véget vetek a dolognak. De nem sikerül, mert nagyon szeretem. Viszont én is orbitális baromságot csinálok, egyszerüen tudom, hogy nem lehet ennek jó vége!!! De az agyam elszáll, ha vele vagyok. Ès mindig azt mondom: csak még most találkozom vele, es legközelebb megmondom, hogy vége... de sose sikerül.

Szóval, rizsát félretéve, nem vagy egyedül. Szerintem, ha van rá eröd, akkor úgy tedd meg, mint derült égböl a villámcsapás. Tök mindegy amúgy hogy váratlanul adod neki elö, vagy vársz pár napig közömbösen. Ha ellenkezni akar, akkor úgyis fog, és ha Te nem vagy elég elszánt, akkor úgyis engedsz neki újra. Kívánom, hogy ha valóban tudod, hogy nem gratulálnál magadnak ezért a kapcsolatért a jövöben, akkor legyen benned elszántság, és ha lila cigánygyerekek potyognak az égböl, akkor is vess neki véget! JA ÈS IRD MEG MI TORTENT!!!

2011. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el akkor, h mi az ami miatt nem lehet? Mert rólatok csajokról simán el tudom képzelni, hogy csak valami hülyeséget beképzeltek magatoknak, és tönkretesztek egy jó kapcsolatot, ami után majd ti fogtok a legjobban rinyálni.
2011. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szimplán mond meg neki hogy nem lehet mert: ...(ide jön az igazi indok, nem az hogy nem szereted, hanem az igazi)..és hogy ha szeretnéd se lehetne több..aztán fuss el, ha nem birod:D

gondolj bele mit bánnál jobban, ha még húzod, és esetleg belemész, aztán megbánod, vagy ha szakítasz vele, és mondjuk egy hónapig sz*r lesz..

2011. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

23:10- azzal, nincs baj, hogy jól érezzük magunkat egymással, de ha tovább húzom, még nehezebb lesz "kiszállni"!


23:12- hát igen, itt egy beszélgetésre lenne szükség.Mert ezt a témát (hogy most mi is van köztünk?) vhogy mindketten kerüljük. Az érzelmek megvannak, de a komolyabb kapcsolatnak reálisan nincs értelme.


23:14- köszi a tanácsokat, de ugye mennyivel könnyebb adni, mint megtenni :)?!Elszántság és határozottság kell, aztán meg erő a visszautasításhoz, ha teperne!

Ha gondolod privát e-mailban vázold fel nálad mi a helyzet!


23:23- az én részemről nem beképzelt hülyeség. Ha tudom, hogy egy kapcsolat jól működik és van jövője, nem teszem kockára. Itt nem vitáról, féltékenységről van szó, hanem maga a jövőkép!

2011. febr. 1. 00:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nehezebb lesz "kiszállni"!


ha nehéz kiszállni az sem biztos hogy ki kell szálni, nem?

2011. febr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!