Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon visszataszító ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon visszataszító ha egy nőn kis felesleg?

Figyelt kérdés
Igazából nem annyira kicsi kb 10 kiló. 60 körül vagyok 165 centihez,de már fogyózom.
2012. aug. 31. 14:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


nagyjából ilyen alakom van

2012. aug. 31. 14:46
 2/11 anonim ***** válasza:

ez már így látatlanba is nem kevés felesleg.

Nyugi, a cukornak semmi köze hozzá, az elhízáshoz sem, az meg lelki ok...

2012. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fúúú hallod tiszta kövér vagy...nincs már ebből elegetek?-.-
2012. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mégis miből nincs elegem??


Amúgy tudom hogy nem kevés de már fogyózom szóval,nem sokáig maradok ilyen csak azért szar érzés

2012. aug. 31. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy. 165 centihez 60 kiló nem akkora gáz... főleg nem akkor, ha már dolgozol rajta:)

Csak így tovább!

2012. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azzal a 10kg val is jól nézett ki, de így soványan is.
2012. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már sok? Hány éves vagy? Csak azért kérdezem a korodat, mert ilyen kérdéseket általában 20 alatt tesznek fel, amikor még elérhető a kislányos alak. Utána már csak nagyon sok edzéssel vagy sanyargatással, ha nincs rá hajlamod , hogy gebe legyél. Szerintem ez az alkat nőies, és nagyon is csinos. Én is olyan magas vagyok, mint te és voltam már 62 kg is. Én is hisztiztem, de egyáltalán nem sok visszatekintve.
2012. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az a gáz hogy nem erősek a csontjaim így ami rajtam van az majdnem mind háj mert fél éve gyönyörűen lekoplaltam magamról amit felszedtem izmot..szóval


amúgy 17 vagyok és már kinőiesedett az alakom,a csípőm és a combjaimon vagyok széles inkább.De oldalról körülbelül mint azon a képen vecának.

2012. aug. 31. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Túldimenzionálod a dolgot!
2012. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a gáz hogy csak a kilót nézed. Tudom nagyon nehéz , de ha izmos vagy , akkor mit hisztizel? Tudod hogy az nehezebb mint a zsír? Ne azt nézd hogy hány kiló vagy hanem nézz a tükörbe. 60 kg az egyáltalán nem sok .
2012. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!