Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Akarnátok még választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akarnátok még választ kapni?

Figyelt kérdés

Csóri srácnak nem írtam vissza két hete. Az igazat megvallva nem is voltam sokat netközelben és az e-mailjeimet teljesen hanyagoltam. Nem igazán szeretem a netes ismerkedést, de ettől függetlenül nem szerettem volna őt megbántani.

Írjak neki vagy inkább hagyjam? Két levelet is írt az elmúlt két hétben, én viszont csak ma nyitottam meg a postafiókomat.

Mi legyen?


2012. aug. 31. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
nem akarsz tőle semmit, vagy? annyit azért írj neki szerintem h sorry de ez nem fog összejönni.
2012. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
írj neki -.-
2012. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha még akarsz tőle valamit akkor írj neki..
2012. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tőle semmit akkor ne írj neki,ha akarsz akkor meg írj.

Ha éhes vagy akkor egyél,ha nem vagy éhes akkor meg ne.

Ha szomjas vagy akkor igyál,ha nem vagy szomjas akkor ne.

Ha aludni akarsz akkor aludjál,ha nem akkor ne.

2012. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok, ráadásul láttam az adatlapját FB-n és nem igazán hozzám való korban. Jóval idősebbnek tűnik nálam.

Csak nem szoktam szemét lenni másokkal.

2012. aug. 31. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Életképessék vagy .... inkább egy hülye történet kérdésként álcázva.
2012. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csóri :DD
2012. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aha csóri,meg még kitudja a fiúk háta mögött mit képesek a lányok összehordani és jót röhögni rajtuk.Jobb is ha mellőzöd az ilyen ismerkedést,áldom az eszem hogy nem foglalkozok neten másokkal,ja meg élőben sem.Az egészbe csak az dühít hogy általában úgy néznek egymásra neten az emberek mint valami tárgyra.


Semmiképp ne írj neki még elzavarólag sem,mert akkor piciny esély lesz rá hogy idővel még érdeklődhet,nézd inkább levegőnek akkor biztos boldog tudatlanságban élhet.

2012. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Egy ilyen lánytól nem szeretnék választ kapni.
2012. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem.
2012. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!