Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ugy erzem igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ugy erzem igy csak lefele megyunk a lejton?

Figyelt kérdés
a mi kapcsolatunk filmbe illo a baratommal...nem csak a szep dolgok miatt,hanem ugy egybevéve. 9 honapja vagyunk egyutt,ami alatt nagyon megismertuk egymast,szinte barmit megbeszelunk...ökörködünk,nagyon egymasra talaltunk,ezt le sem lehet irni. viszont 2 hete ,foleg az utobbi ket napban nem erzem a szerelmet. kezd unalmas lenni a kapcsolatunk,ami veszekedesekbe ment,mert nembirtam az idegeimmel,h nemis tudom,hogy volt ez... de beszeltunk rola,es oda jjutottunk h megkell menteni ezt a kapcsolatot,mert szeretjuk egymast...multkor meglepi ebedet kaptam,mint regebben enis csinaltam neki,most viszonozta :) voltunk etteremben,hulyulunk,megis megvan arra a par percre-oracskara az a jo hangulat,aztan 0... nem erzek szerelmet,es erzem h nala is csillapul az amiteddig erzett... nemszeretnenk nagyon h igy legyen,csak en elegge lobbanekony vagyok,es neha eszembe jutnak olyan dolgok,amiket o muvelt meg kapcsolatunk elejen es felbosszant,ilyenkor csak bunko vagy,amit kesobb meg is banok. de valahogy ugy erzem igy visszaadom. pedig errol is beszeltunk. nemtudom mi a problema...talan arra vagyok,amire regen h annyiszor mondja h stzeret,es a nyakamon logjon. csakhogy en mar ezert elbeszelgettem vele,h ne logjopn allandoan anyakamon mert idegesit. sokszor en sem ertem magamat :( ugy hianyzik,hogy megint a regi legyen minden... mondani nem fogom neki h logjon megint rajtam:D jo lenne azt erezni h megint annyira kellek neki,hogy enm bir ki nelkulem egy fel napot sem
2012. aug. 31. 17:55
 1/5 A kérdező kommentje:
jezusom,mennyi helyesirasi hiba...bocsi,siettem:)
2012. aug. 31. 17:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel szerelmet, akkor már régen rossz
2012. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy mit akarsz, akkor ő sem fogja kitalálni. De szerintem ne reménykedj, mert ha képes vagy kimondani, hogy már nem szereted, nem nagyon van mit megmenteni.
2012. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szeretem,csak mar nem annyira mitn az elejen. nemcsak bebeszelem magamnak,hanem igy van,csak nemszeretnem h az unalomtol valtozzon az egesz
2012. szept. 1. 11:34
 5/5 AndreaMariann ***** válasza:

Viszont ha idegesít,hogy a "nyakadon lóg",akkor valóban nincsen szerelem,csak az árnyéka.


Gondolkozz ezen,döntsd el magadban,csakis Te tudhatod.

Viszont ha elmúlik a szerelem,de Te azt mondogatod,hogy nem,még szeretem,csak idegesít,akkor csak magadnak hazudsz.

2012. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!