Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ájultok el fiúk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ájultok el fiúk egy szép lánytól és miért lesztek papucsok, csicskák?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy mennyi, főleg tini srác hajol meg a szép tini lányk akarata előtt, lájkolják a képeiket, szánalmas s.ggnyaló szövegeket írnak alá és azt hiszik, hogy ettől majd övék lesz a lány. Annyira ostobák, hogy nem látják, ettől csak magukat alázzák meg, a lány meg istennőnek képzeli magát, ezért is van anyi aljas, érzéketlen lány manapság, sajnos és emiatt ábrándultam én is ki belőlük. Engem egy ilyen kis csaj sem vesz le a lábamról csak, mert szép, én nézem a jellemet is, de nem sokat remélek egy szép lánytól, de a csúnyábbak sem jobbak tapasztalataim szerint. Szóval nincs is főnyeremény ma már lányban vagy külsőre nem vonzó, vagy pedig foglalt az a lány, aki tényleg érne is valamit.

Egyik haveromnak már sokszor mondtam, hogy ne csicskuljon így el és ne élje bele magát egy lányba magát, csak, mert szép. De ő egy reméyntelen romantikus, szerelmes típus. Én is ilyen voltam kb. fél évvel ezuelőttig, amíg meg nem jött az eszem. Szerencsére azóta nem tudok egynek sem úgy elcsábulni, hogy én szívjak miattuk és mióta ilyen elutasító vagyok, fura mód még inkább tapadnak rám mindenféle lányok azt vettem észre.



2012. aug. 31. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs faszabuckom,nem vasalom a hajam és nem csicskulok be!!
2012. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Végre egy normális pasi, aki így gondolkodik. Van az osztályomba egy csaj, akinek a képein 10000 lájk van, meg 6000 komi, hogy szép vagy, meg jajj de gyönyörű, meg h a legszebb, meg 200millió szivecske meg puszis szmájli.

A bátyám is írt a szerelme képe alá egy ilyesmit. Felmentem a szobájába, elmagyaráztam neki a dolgokat, de először pofán b.sztam, hogy miért nyalizik már a csajnak ennyit? ._. (már az 5. kominál volt ez) elbeszélgettem vele, és megértette.

Meg egy csúnyácska srácnak olyan qrva jó csaja volt, de akkora papucs is volt a csávó. Mekibe láttam. Ő etette hambival, letörölte ha olyan lett a szája. meg még itatta is. ._.

2012. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy azt rühellem amikor még írják üzibe:

'Szia. Kaphatok egy lájkot? :$ /url/'

Baker mért ilyen fontos? Na meg mikor bejelölnek 200 embert egy képen. Szánalom -.-

2012. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik lány ilyen tetű, hogy szereti kérettetni magát, meg felsőbbrendűségi komplexusa van. Telálkoztam már olyannal is, aki gyönyörű volt, és kedves aranyos is! Van, csak ritka. Naggyából egyet lehet érteni veled kérdező, én sem vagyok az a nagyon behódolós udvarlós fajta, nem szoktam rágni nagyon a nők fülét ilyen téren, hogy na tessék már basz-ni. Pedig a nők emocionális lények, kell! szimpátiát kelteni bennük, máskülönben nem jössz össze velük. Nyilván ezalatt nem az értendő,hogy már az életed legelső mondata felé idejében bonbont meg virágcsokrot tolsz a kezébe, az csak a prostinál nyerő, de emezeknél inkább haverkodás, aztán bók, aztán baszok. Ez a stádium. Nem kötelező túl negédesnek lenni, és nem kell minden szírszart megvenni sem neki, ugyanis a macák normálisabbjai nem is várják el, sőt kifejezetten mondják,hogy na most ők fognak fizetni. Azok a kullancs ge-cik akik meg csak lehúznának, azokat meg ki kell taposni, jól a feje tetejére kell recskázni aztán két lábbal kirúgni az árokpartra ahova való. Rengeteg a tetű, nőben is, férfiban is, sok az érdek szemétláda, de nem mind ilyen. Jó nők közt sem mind ilyen, jó nőktöl inkább azon az alapon megalapozottabb a félelem, hogy bár összejönni nem is olyan nehéz velük, de megtartani őket, az már egy necces dolog, köztudott,hogy válogathatnak, megtehetik. Egyébként a jónők, jobbéle nők mind foglaltak mindig, olyannal még nem találkoztam, aki teteszett volna ,és ne lett volna egy rohadt állat mellette. De ez nem jelent semmit,amíg nem a férje, addig nyugodtan elhódítható, nap mint nap látni ezer példát erre,hogy az emberek cserélgetik a párjaikat, mindenki keresi a boldogságot. Csak ugye ehhez neked kívül belül jobbnak, lényegesen jobbnak kell lenned az aktuális ürgéjénél, hogy lepasszolja miattad! Nem könnyű dolgok ezek!

Ezt nem nagyon értem,hogy egy ideje elutasító vagy, és tapadnak rád. Én nem ezt tapasztalom.

Lett volna ezer lehetőségem, jobbnál jobb nőkkel, az egyik leggyönyörübb akit valaha láttam kifejezetten nyitott felém, le is szólított, de én depressziós távolságtartó hideg seg-gfej voltam, és nem is lett belőle semmi végül. Hidd el nem ez a módja a párkeresésnek.

2012. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!