Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miben más az a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miben más az a lány akire azt mondjátok, hogy jól néz ki, mint az akire azt mondjátok, hogy szép?

Figyelt kérdés

Rám azt szokták mondani a pasik,hogy jól nézek ki.

De azt nem szokták mondani ,hogy szép vagyok. Ez mitől lehet? Mi a kettő között a különbség?

L/17



2012. aug. 31. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Félnek kimondani, hogy szép, mert az már úgy hangozhat, mintha nyomulnának :D Amúgy képet is linkelhetnél.
2012. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%
úgy 3-4 pont a 10es skálán :D
2012. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ismeretlen lányra nem igazán mondom, hogy "szép" arra inkább azt, hogy "jól néz ki". De ha megismerem és mondjuk össze is jövök vele akkor már mondom, hogy szép. Én legalábbis a barátnőmre mondom, hogy szép:) De ez fel sem tűnt még nekem, h. idegen lányokra nem mondom azt, h. szép:o
2012. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A "szép" mint dicsérő szó egy mai fiatal srác szájából nyálasnak hangzik, ezért tartózkodnak ennek a használatától a fiúk.

A felnőtt férfiak már inkább szépet, bájost mondanak egy nőre, nem pedig azt, hogy "jól néz ki". Ennyi a különbség csupán.


Elvileg amúgy az arcot szokás szépnek nevezni, a testre, az alakra pedig azt mondjuk: jól néz ki.


Szép:

[link]


Jól néz ki:

[link]

[link]

2012. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanazt jelenti, a helyzettől meg a lány önbizalmától függ, h melyiket mondom.
2012. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

képet nem kaptok :D

Erről a magyarázatról mit gondoltok?-> A szépet inkább arra mondják akinek az arca kedves,nőies,bájos. Aki pedig "jól néz ki" annak a teste, öltözködése,haja meg az összkép.

2012. aug. 31. 16:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Sosem mondom, hogy jól néz ki. Vagy nem mondok semmit, vagy kapásból gyönyörű.
2012. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a szép az az amikor az arca szép, a jól néz ki meg az amikor alakra.Persze lehet mindkettő egyszerre.

De az is lehet hogy csak azt szokta meg, hogy mindig azt mondja jól néz ki vagy szép.A szép az szerintem általánosabb.

2012. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

jól néz ki=csinosan van felöltözve, sminkelve stb. Ezek nélkül egy 0 lenne kinézetre.


szép=ruha, smink nélkül is szép.

2012. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azért testre is biztos vonatkozni, mert jó az alakom.
2012. aug. 31. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!