Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a talalka mar felejtos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a talalka mar felejtos?

Figyelt kérdés
Ma estere volt megbeszelve, tegnap este meg ugy volt, hogy meglesz, ma delelott megbeszeltuk a helyszint, tobbek kozott irtam egy olyan uzenetet, hogy nem maradnek nagyon sokaig, mert holnap valamifele dolgom lesz es szeretnek nehany orat aludni. Azota semmi valasz, es mindjart besotetedett...
2012. aug. 31. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csörgesd meg.
2012. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mikorra beszéltétek meg? Még jelentkezhet. Ha pl. találkoztok most este 8kor, vagy 9kor, még simán el lehet randizgatni, annak tudatában, hogy dolgod van másnap, éjféltől reggel 6ig simán alszol pár órát!
2012. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Romaniaban elunk, itt mar negyed 9...
2012. aug. 31. 19:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel,h te ráérsz!
2012. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha erre az üzenetre nem is reagált, akkor szerintem bőven felejtős. én a helyedben nem is forszíroznám tovább a dolgot
2012. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak fura, mert o akarta. Most meg akkor ezek szerint megsem... Ha most irnek uzit, az olyan, mintha en ragaszkodnek hozza. Nem ertem, miert nem szol, hogy meggondolta magat, nem vagyok mar 16 eves, megertem... ???
2012. aug. 31. 19:36
 7/13 anonim ***** válasza:

üzenetet ne írj szerintem. ha ő nem jelentkezik, én a helyedben nem keresném többet. ha esetleg mégis hív még ma este, talán elmennék (ha nagyon tetszik), de csak ha mond valami elfogadható indokot. találkozáskor finoman megmondanám neki, h modortalanság így intézni a dolgokat.


nem lehet, h az egész abban a reményben történt (a részéről),h majd nála töltöd az éjszakát?

2012. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De igen, lehet, ez is megfordult a fejembe...
2012. aug. 31. 19:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Jajj ismerős.Szerintem be tojt vagy nem akarja komolyan.Így jártam én is 1 hete.Megvolt a találkozó hely és idő pont de vártam a hívását hogy jön értem mint egy messiás.De nem jött.ÉS másnap azt mondta kifogásnak h azt hitte még megcsörgetem előtte ha készen állok.Pffff..
2012. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, találkoztatok?
2012. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!