Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, ha férjem a...

Mire véljem, ha férjem a találka.hu regisztrált tagja?

Figyelt kérdés

Véletlenül találtam rá az előzményekben, rákérdeztem, és azt mondta, hogy csak véletlenül kattintott rá, mert kiadta valahol egy hirdetésben. Regisztráltam, és próbáltam rákeresni, de nem találtam meg. Közöltem vele, hogy szerencséje van. Csak mosolygott. Onnantól kezdve nem szerepelt az előzményekben...

3 napja beléptem az e-mailjeihez(mert el van mentve a jelszava)néhány órával előtte kapott 1 üzit cicamicától,amit megnyitottam, majd kitöröltem.Rákerestem a felhasználónevére, ami szerepelt az üziben, és kiderült, hogy ott a fényképe,és megvan adva az is,hogy kit keres. 2x volt fent 3 nap alatt "körülnézni", de most már kitörli az előzményekből.Rákérdeztem, hogy szeret-e, hiányzom-e neki, és úgy felel, mintha semmi sem történt volna.


2010. júl. 21. 09:38
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%

Épp keresi melletted az "igazit", addig jó vagy, amíg meg nem találja, utána meg mehetsz amerre akarsz...

Mintha apámék sztoriját olvastam volna fenn, náluk ugyanez volt. Majd fater összeszedett valami őrült nőt a chaten és le is lépett.

2010. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
80%

Regisztrálj be te is, csinálj egy kamu adatlapot, és írj neki. Akkor őszinte lesz "hozzád", mert nem tudja hogy te vagy az. Én biztosan ezt tenném.


Az alapján, amiket írna neked, elgondolkoznék hogy van-e értelme megbeszélni, vagy ennek már mindegy.

2010. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
81%
Hát ..a találka.hu semmit nem ér már..mindenért pénzt kérnek,még azért is,hogy megnézhesd a képeket..én is fent vagyok,ha tudom,hogy ilyen,fel sem regelek.Nem sok mindent tud ott csinálni egy oylan emeber,aki nem fizetett semmiért.A többieknek pedig igazat adok,én is kb ezt csinálnám.
2010. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
81%
Feljelentkezhetsz te is, írhatsz kamu levelet neki, de nincs sok értelme. Ha ilyent tesz, akkor már nincs szükség semmit bebizonyítani. Ülj le vele beszélgetni, kérdezd meg, mit akar tőled valójában, aztán mutasd meg neki, merre van az ajtó.
2010. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%
meg kéne tanítani repülni
2010. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
80%
válj el tőle
2010. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
94%
Az én férjem a randivonalon volt regisztrálva.Regisztráltam én is, írtam neki, ő visszaírt és elkezdtünk levelezni. Kíváncsi voltam meddig megy el...leszerveztünk egy randit. Imádkoztam, hogy ne legyen ott, de ott volt...Tavaly elváltunk. Persze könyörgött, esküdözött, de nekem már nem kéne. Gusztustalan volt az egész történet.
2010. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
13%

Mit kell ezen kiakadni??Ez még nem jelent semmit.Komolyan mondom nektek ennyi az összes problémátok???Meg hát ugye bizalom!!!!Ez még nem jelent semmit.Nyugodj meg.Ne legyél már paranoiás.Regisztrálj te is, nézelődj.És meglátod semmi rossz nincs benne.

25/N

2010. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
egyszer az én férjemnek is jöttek love.huról emailek. regisztráltam és ellenőriztem, mikor lép be. aztán egyszer kiírt egy olyan időpontot, mikor otthon voltam, én ültem a gép előtt és ő épp aludt. kiderült az ex nő akart bekavarni....
2010. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
89%
09:59-es, te biztosan pasi vagy, aki randivonalon sunyizik a barátnője vagy felesége mellett. Mert egy nő biztosan nem beszélne így. Vagy éppen nő vagy, aki a pasiját vágja át a háta mögött a randivonalon. Elképszető, hogy egyesek szerint ez nem jelent semmit. Aki egy sekélyes, lélektelen ember, aki nem szereti igazán a párját, annak lehet, hogy semmit nem jelent. De komoly, érzelmi alapokon nyugvó kapcsolatban már hogy a fenébe ne esne rosszul bárkinek, hogy átvágják és másokkal akarnak ismerkedni?
2010. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!