Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire, és miben különböznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Mennyire, és miben különböznek akár személyiségre is a kocka csajok a normál, hétköznapi csajoktól?

Figyelt kérdés

A párkapcsolati különbségek is érdekelnének.

Miben más egy kocka csajjal járni, mint egy normál, hétköznapi csajjal?


2012. aug. 31. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
jobbak mint a tetraéderek,de rosszabbak mint a 3szögek
2012. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
milyen kocka te állat? Én is kockás vagyok már az ilyen kérdésektől...
2012. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, a kocka csaj egész nap a gép előtt ül, a nemkocka meg veled van..
2012. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Én kocka vagyok, vállalom:$ Barátom nem az, maximum közösen pesezgetünk. Régi vágyam hogy együtt fogunk CoDozni, de nem..:(

De semmi, tök normális a kapcsolat. Annyi hogy tudja jobb örülök egy új hangfalnak, vagy billentyűzetnek, mint más lány pl sminknek:$ Meg én is laptopjához laptophűtőt vettem pl karácsonyra. Hasznos ajándék. Jó , nem mondom hogy nem kapott tőlem még macis meg szíves dolgokat, de én jobb szeretek hasznos cuccokat adni neki, amiket használ:P

2012. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
így van a kocka csaj nem hisztizik hogy vidd el moziba vagy ide vagy oda, neki az is szórakozás ha közösen játszotok játékot
2012. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

emellett tudja hogy TS-en hamarabb elér mint telefonon, és hogy én klánba vagyok, nem pedig vmi pics*találkozón, és ha este írok egy félórás pillt, akkor nem a körmöm festem, hanem warozok:$

De amúgy nem látszik rajtam, hálistennek.

2012. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Ba**ameg, de most jövök rá hogy tlg mekkora kocka vagyok xD

tessék akk még pár eltérés:

X-fire accountom van, nem fb,

gyakori a kockapoén,

az én gépemen a CoD gyűjtemény dukál, és nem sminktippek,

én ha akarok vmit, az egy új game, nem egy mindenki által hordott ruhadarab,

én a pingszám miatt aggódom, nem pedig hogy hogy áll minden másodpercben a hajam,

én az Amnesia 2 dátumát várom, nem pedig a következő Gucci táska kijövetelét,

én azzal vagyok megelégedve, hogy nem kell nézni egy PC játék gépigényét sem, mert bármi elfut a kicsikén, nem pedig azzal, hogy na, ezen a napon 3 fiú fejét csavartam el, meg az összes barátnőmet kibeszéltem

Nade, gép előtt ilyen vagyok, viszont barátom mellett átlagos csaj, viszont sose mondok nemet ha kicsit kockulni akar velem:$ Nem vagyok egoista, de tudom magamról hogy csinos, és természetes lány vagyok, de mégsem vagyok műkörmös p*csa. Tudok sima farmerben, és tornacsukában is csinos lenni, de úgy is, ha épp nyáron kiszépülök..na rem nem öltök meg ezért a regényért..:$

2012. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én spec a dragon age-t várom ^^..

de amugy nem kell azt hinni hogy ha a kockák összejönnek akkor csak kockaságról van szó.. mert pl klán talin oké van egy pár poénos dolog az adott játékbóól, de teljesen olyan mint egy sima baráti társaság... amiben más más korosztályok vannak :D


de jah nem azon aggódik az ember hogy nem ment a héten szoliba hanem azon hogy gyenge a net :d

2012. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék egy kocka barátnőért :DD. 19/F
2012. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Neeem. :D és köszönöm az eddigi válaszokat. :D
2012. aug. 31. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!