Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendbe lehet még hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe lehet még hozni?

Figyelt kérdés

nagyon tetszett egy fiú akivel sok közös van bennünk. hónapokig azon filóztam hogyan szólíthatnám meg aztán egy barátnőm segítségével megtettem.

eleinte flörtölt velem a fiú aztán én ettől elszáltam magamtól és tulzottan kezdtem nyomulni. amikor ezt észrevettem akkor nem szoltam hozzá többet. Ennek már 3 hónapja és nemtom hogy rendbe hozhatnám e a hibámat.



2012. aug. 31. 22:57
 1/2 TOMAtm ***** válasza:

és te lány vagy különben?mert jó a buli,csak sok itt a kötsög.érted?.nem akkor b*zi-e vagy?

ha lány lennél akkor :nem jöttél be neki,lehet a tested még jó lenne egykét numerára,de a hülye stílusoddal meg a nyomulásoddal elriasztottad

2012. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fuss neki a dolognak még egyszer :) Most már tudod a hibáid, hogy mit csináltál rosszul, legyél kevésbé nyomulós és szerintem rendben lesz.
2012. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!