Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendbe lehet még valaha hozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe lehet még valaha hozni olyan házasságot, ahol nem értjük mit mond a másik?

Figyelt kérdés
Jelenleg ez a helyzet, mindketten mondjuk a magunkét és nem értjük mit mond, mit akar a másik, próbálnánk lépni egymás felé, de mintha két "külön vágányon" haladnánk. Van gyermek, szeretjük is egymást, de most holtpontra jutottunk, én nem szeretnék válni, viszont sztem már nagyon sokat bántottuk egymást.
2012. márc. 1. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

nekünk ez a könyv segített



Gary Chapman:Egymásra hangolva

2012. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha már ott tartotok, hogy egymást bántjátok, akkor a "szeretjük egymást" részt én nem tudom elképzelni. Én ha szeretek valakit, azt nem bántom. Se szóban, se tettben. Persze, megint más, ha akaratlanul sikerül valami rosszat mondani, de olyat eléggé nehéz sokszor...
2012. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bántáson azt értettem h ok nélküli hibáztatás, féltékenységi jelenetek, félreértett szituációk miatti veszekedések, ilyesmi.
2012. márc. 1. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!