Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lany aki tetszik es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki tetszik es nagyon joban vagyok vele elmeseli kitetszik neki ki nem, egyszerrakerdeztem hogy jarna e velem es azt valaszolta hogy tul joban vagyunk hogy jarjon velem furcsa lenne! Es azt mondta hogy smarolna velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 00:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hívd el randira.
2012. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondd hogy nem barátkozni akarsz.
2012. szept. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De mivel kezdemenyezzek,mit mondjak neki?
2012. szept. 2. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy te többet akarsz mint a barátság és neked ez nem fog menni szimpla barátságként.

Mondd, hogy nagyon kedveled és <ide illeszd be azokat a tulajdonságokat, amiket kedvelsz benne>

2012. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
probalkoztam mar es azt mondta hogy tul joban vgyunk egymassal hogy jarjunk tul furcsa lenne a szamara!
2012. szept. 3. 14:08
 6/12 A kérdező kommentje:
de azt mondta hogy kedvel
2012. szept. 3. 21:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor felejtsd el.
2012. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De en ugy erzem hogy szeret,mert olyan jol megertjuk egymast de szerintem o is fel kezdemenyezni de en is felek!!de most mit tegyek??
2012. szept. 3. 21:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.


"probalkoztam mar es azt mondta hogy tul joban vgyunk egymassal hogy jarjunk tul furcsa lenne a szamara!"


Dehogy félsz kezdeményezni, te már kezdeményeztél, itt írod, hogy próbálkoztál. És valóban kedvel téged, mint egy barát.

Neked nem ez kell. Lépj tovább. Esetleg ne kérdezz hülyeséget és mondj ellent magadnak. Szia. Puszi. 20/N

2012. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
En segitseget varok nem kioktatast!
2012. szept. 4. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!