Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a fiúnak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a fiúnak, aki tetszik, nagyon furcsa nézetei vannak?

Figyelt kérdés
Ez a fiú nagyon szeretne velem összejönni, és én nagyon aranyos embert ismertem meg a személyében...de van itt valami, ami áhh... Szóval kiderült róla, hogy szereti Hitlert, meg az ilyen II. vh. körüli német vezetőket, akik szerintem hihetetlenül kegyetlen emberek voltak. Ő viszont egyetért a nézeteik nagy részével, és ez engem nagyon irritál. Amikor nem beszél róluk, akkor persze nincs semmi baj, mindenről el tudok vele beszélgetni, igazából nagyon jól érzem magam vele...Amúgy mondtam már, hogy ez engem zavar, de ő azt mondta, hogy történelem, és szerinte nagyon jó vezetők voltak, meg hogy hány embert tudtak manipulálni, ez nem véletlen és bla bla. Viszont kétségeim vannak, hogy ha ilyen embereket szeret...vagy hogy mondjam. Akkor ő is ilyen kegyetlen?? Mert ha igen, akkor engem felejtsen el.
2011. dec. 17. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dehogy kegyetlen, csak egy internetnáci.
2011. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy őrült, felejtsd el!!!
2011. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
komolyan.. azt gondolom annyira ostoba ez a gyerek, te is ennyire ostoba vagy? szóba nem állnék ilyennel. nem hogy agyalni, hogy vajon jófej v nem..
2011. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg nagyon tehetséges politikusok voltak, ezt még a legádázabb zsidók is beismerik. Akkor meg mi a probléma? Nyilván nem tervezi a holokauszt második felvonását.
2011. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha amikor nem beszél róluk, akkor nincs gond, akkor ne beszéljetek olyan dolgokról! :)


Én személy szerint ha egy lánnyal beszélek, különösen, ha olyannal, aki tetszik nekem mindig kerülöm a politika, vallás és egyéb vita témákat, mert ez tönkre tehet mindent, amúgy-meg ostobaság ilyeneken fennakadni.

2011. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Én meg szeretem az ókori görög történelmet, még se akarok minden "nem megfelelő" gyereket lelökni a taigetoszról. És én is egyet értek azzal, hogy Hitler remek vezető egyéniség volt, aki így tud manipulálni egy egész országot, az azért tud valamit. Szerintem ettól még nem egy pszichopata gyilkos a srác.
2011. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A srác nem ostoba se nem kegyetlen, csak szimplán van véleménye, amit ki mer mondani. A világot ma a zsidók uralják. Ez van. De ez nem azt jelenti, hogy mindent el kell hinni, amit a cionista seg.fejek mondanak. Én voltam Auschwitzban kétszer is. Mind a két alkalommal szépen elmondták, hogy a gonosz Mengele bácsi, milyen értelmetlen kísérleteket végzett puszta szadizmusból, és a kísérleteknek semmi tudományos haszna nem volt. Én ezt el is hittem, egészen addig, míg orvosi egyetemen fel nem világosítottak arról, hogy bizony ott sok olyan kísérlet is folyt, főleg az emberi hőháztartással kapcsolatban, aminek komoly tudományos értéke volt. Persze a kísérletek embertelenek és etikátlanok voltak, de ez nem jogosít fel senkit arra, hogy hazudjanak az eredménnyel kapcsolatban.

Ez egy példa a sok közül, egyébként ajánlom elolvasásra Orwell 1984 című könyvét. Én ráismertem benne a valóságra. Szóval szerintem, amíg a srác nem masírozik a Gárdával cigányt/zsidót verni, addig nincs vele semmi baj.

2011. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mus musculus ***** válasza:
Ha csak elismeri a tehetségüket az nem gáz, elvégre tényleg konyíthattak a témához, ha ekkora hatást gyakoroltak a népre. Míg nem hangoztatja az elveiket, nincs baj.
2011. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Szóval kiderült róla, hogy szereti Hitlert, meg az ilyen II. vh. körüli német vezetőket, akik szerintem hihetetlenül kegyetlen emberek voltak."


Hogy lehet őket nem szeretni? Egyébként nézz utána, hogy a komcsik, vagy akár más vallások vezetői hány ember halálárt felelősek. A nácik kispályások voltak hozzájuk képest.

2011. dec. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Valamint kérdezd meg, szerinte mi az igazság a holokauszttal kapcsolatban! Ha tájékozott a témában, lehet h megváltozik a véleményed.
2011. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!