Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a rapper srácok? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
Nektek bejön a rapperek stílusa és ruházata?Vagy inkább messziről elkerülitek őket?

2012. szept. 1. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Se rocker, se rapper, se goth, se stb. Inkább a normális srácok jönnek be, akik semmilyen buta, divatos zenei stílust nem demonstrálnak az öltözékükkel.
2012. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

undorító stílus... mi jó ebben a gettó ízébe ?

az öltözködési stílus meg valami katasztrófa..

igaz én fiú vagyok.. de hányok ettől a "lógós" félig letolt farmer meg az ilyen hasonló dolgoktól ..

2012. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha illik hozáád ez a stilus akkor teljesen oké.De a tisza "rap b*zik" azok inkább márt taszitóak.Inkább az összhang a lényeg!
2012. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Egyetértek az utolsóval, a legtöbben úgy néznek ki mint akik beszartak.17/F
2012. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
12%

a legdurvább az amikor kilátszik a boxer :D über gáz. [na meg azt anno arra találták ki h "engem seggbe dughatsz"]


rock: nyilván nem kell full bőrbe járni de 1 acélbetétes faján néz ki és a bőrkabátok is :)


bár én faszi vagyok szóval nem én vagyok a célközönség :D

2012. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mennyire igényes. Mert az ilyen félig letoltgatyás, boxert mutogatós fiúk nekem se tetszenek. De mondok egy példát: Eminem egész jól ötlözködik.

De amiket itthon látok... hááát, azoktól tényleg kiráz a hideg.

2012. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, és az első válaszadóval ellentétben a rockerek, punkok, hippik, stb. is a gyengéim:)


Egyébként, még sosem volt olyan, hogy egy bizonyos stílusirányzat miatt kerültem valakit.

Szerintem aki így válogat, az rengeteg élménytől fossza meg magát.

Szeretek így ismerkedni, hol egy rocker, hol egy rapper...hol egy átlagos srác, bárki jöhet ha vonzódom hozzá!

Mellesleg, olyan jó megismerni az különböző stílusirányzatok "képviselőit" ... mindig lát újat, érdekeset az ember:))

2012. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak Mario Casas (3 méterrel a felhők felett) félék jönnek be. :$
2012. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem tartom férfinak őket.

Azt sem értem miért jó letolt gatyával járkálni, mint aki beszart.

2012. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

de most nem azért de...

1 fekete farmer (persze rendesen felhúzva), meg 1 sima ing sokkal jobb mint ez a stílus.

2012. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!