Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác. Egy éve majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Egy éve majdnem összejöttünk, de nem jött össze a dolog. Már az első pillanattól hevesebben vert a szívem, stb. Van, hogy elfelejtem, de van hogy eszembe jut, és senkire nem tudok gondolni, csak rá. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy tetszettem a srácnak, viszont nyomós oka volt h nem jöttünk össze. Mikor utána összefutottunk véletlen, láttam rajta h ő is zavarba van.
2012. aug. 27. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi meg akar találni,akkor megtalál.Ha fel akar hívni,akkor megtudja a számod és felhív és elhív randizni.....


Ő nem keres...,majd lesz más,aki majd nem lesz tesze-tosza és lépni fog az irányodba.

2012. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Icepick ***** válasza:

23/F

Szerintem, nyugodtan írj neki facebookon/emailen, vagy hívd neki, hogy találkozzatok. Csak nem fog megsértödni.

Mi az a nyomós ok, ha lehet kérdezni? :)

Nekem is volt hasonló, még az idöpont is stimmel

( elnézést az ékezetekért, német billentyüzet )

2012. aug. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

27/l

Nekem is volt ilyen, tavaly márciusba vagy februarba.:D nálunk a nyomós ok az volt h nem akartam tőle először semmit, aztán meg hiába akartam volna, mert úgy beégtem elötte többször is, mint állat. Én inkább belehajszoltam magam egy olyan érzésbe, ami nem feltétlen alakult volna ki, ha nem játszanak közbe bizonyos események, és csak azt tudom ajänlani, hagyd a fiút, és járj társasagba, hátha valaki megdobogtatja a szíved:)

2012. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!