Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok a jelenlegi munkahelyemen, vagy egy srác, aki nagyon bejön nekem. Nem is ismerem személyesen, de mindig köszön nekem már 1 hónapja mosolyogva minden nap meg állandóan néz, meg egyik közös ismerősünknek is mondta, hogy tetszek neki nagyon. De mégsem jön oda meg semmit nem lép, azon kívül, hogy köszön. (Mivel több 100 ember dolgozik itt nem szokás mindenkinek köszöngetni) Tudja amúgy, hogy nekem is tetszik, de mégse tesz semmit. Mit tegyek?? Lépjek én? De hogy?
2012. szept. 1. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Neki kéne kezdeményezni küldj neki egyértelmű jeleket és csak levágja hogy tetszik neked:)
2012. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pl. mikor josztok ki a munkabol, akkor odakoszonsz es esetleg kozelebb mesz pl ilyen szoveggel, hogy "huha de faraszto volt ez a nap" es onnantol kezdve meg siman beszelhetsz vele, pl.sokat kell utazzon hazaig stb stb...aztan johetnek szemelyesebb temak...meg kivanj neki szep napot bucsuzaskor es azt is mondhatod pl. remeled meg dumaltok
2012. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ennnyi :))

en is igy jottem ossze a volt baratommal megcsaltt de ez most mind 1 !!!!!!!!

2012. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!