Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? (baráti és szerelmi kapcsolatok)

Figyelt kérdés
Tizenéves lány vagyok, van egy kb 25 évvel idősebb "barátnőm". Nagyon jóban vagyunk, hetente, max kéthetente beszélünk, találkozunk. Szükségem volt egy kis lelkigondozásra, és megígérte, hogy segít. Csakhogy az a problémám, hogy az egyik legnagyobb gondom az, hogy szerelmes vagyok a fiába. Tudom, hogy nem szabadna beszélnem neki erről, de ahhoz, hogy megértsen, és hogy őszinte tudjak lenni hozzá, muszáj lenne. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, mert szerintem a fiával és a lehetséges kapcsolatunkkal sem akarok kiszúrni.

2012. aug. 29. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem jó helyzet, mindenképpen te fogsz veszíteni.

Az anya-gyerek kapcsolat mindig erősebb a barátságnál, ha bármi problémátok lesz, ő a fia mellé fog állni és kötelessége is lesz. Ha őszinte vagy hozzá, azzal kiszolgáltatod magad neki, bármit mondasz, 2 percen belül jut vissza a fiához. Ha szakítatok a sráccal, mindkettőjüket elveszted. Ha problémád lesz a fiával, őt fogja védeni. Ha teszel valamit totál más témában, ami nem tetszik neki, ellened uszítja majd a fiát.

Más, ha ő barátkozik veled, más, ha a fia jár veled. A fiának tökéletes nőt akar, a barátság viszont nagyon elnéző.


Legjobban akkor jönnél ki a sztoriból, ha nem jönnél össze a fiával, mert akkor a barátság megmaradna.

Egyébként két szék közül a pad alá fogsz esni.


Tapasztalatból beszélek. Igaz, hogy az egyik anyósjelöltem nem kimondottan a barátnőm volt, csak az elején eléggé szeretett azt hiszem, én pedig bíztam benne. A végén meg ezerrel kavarta a sz*rt. Nagyon csúnya vége lett. Akkor tanultam meg egy életre, hogy a párod anyjával nem beszélhetsz a pároddal kapcsolatos problémáidról.

2012. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!