Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal ahol lehet zenei ízlés szerint keresni?

Figyelt kérdés
Magyar oldal legyen. Jó lenne ha nem csak műfaj szerint lehetne keresni hanem pl. ha valakinél fel van tüntetve a profijában az együttesnél mondjuk a Coldplay, akkor ha a keresőben az együttesnél megadom hogy Coldplay akkor a találatok között szerepeljen az illető. Ilyen oldalt tud valaki?

2012. szept. 1. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
No offense, de te tényleg ez alapján akarsz társat keresni? :D Amúgy nem kifejezetten társkereső, de hotdogon műfaj szerint lehet keresni. Részletesebben nem.
2012. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb amerikai sorozatgyilkos szerette a komolyzenét,én inkább más alapján választanék a helyedben
2012. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Zene alapján hamar megtalálnám ki az aki igazán hasonlít rám ill. illik hozzám és nem felületes mint a legtöbb 17-23 éves csaj.
2012. szept. 1. 20:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ugyanazt a zenét hallgatjátok, nem biztos, hogy össze is illetek. De azért sok sikert.
2012. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én szeretem a Coldplay-t


írj egy listát :)

2012. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

"Zene alapján hamar megtalálnám ki az aki igazán hasonlít rám ill. illik hozzám és nem felületes mint a legtöbb 17-23 éves csaj."


Kis naiv.

2012. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak hiszed, amiket én hallgatok azt jó esetben 100 csajból 1 hallgatja még, aki valószínűleg hozzám hasonló komolyabb ízléssel rendelkezik.
2012. szept. 1. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:
meg szabad kérdezni, hogy milyen zenét hallgatsz? :)
2012. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
almodni szabad... csak ne gyere vissza kesobb rinyalni
2012. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nem rossz ötlet! Bár én nem zenei ízlés alapján keresnék társat, de biztos,hogy nem jönnék ki olyanokkal, akik a mai pop zenét, vagy diszkó zenét hallgatnak. Ha lehetne zenére keresni, biztos egy csomó hasonló érdeklődésű emberrel összehozhatna a sors. Sajnos azt nem tudom,hogy létezik-e ilyen, én mindenesetre még nem találkoztam vele.


20/L

2012. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!