Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szoktátok EGÓ növelésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktátok EGÓ növelésből használni a társkereső oldalakat? Fiú vagyok bővebben lent:

Figyelt kérdés
ilyen piszkosul önbizalomhiányban szenvedek eleinte féltem is képet küldeni magamról de mindig megdicsérnek a képem miatt a lányok xD és beszélni akarnak még velem meg egyből megadnak minden elérhetőséget xD igazából nem ezért mentem oda de tényleg rám fér a dicséret... más is csinál ilyet? amúgy nem tartom magam egy nagy szépségnek de mégis furcsa h ilyen visszajelzéseket kapok egészen szép nőktől úgy látszik egész más vagyok mint akinek hittem magam

2012. aug. 13. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Másnak van élete.
2012. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja és nincs semmi photeshop meg képmanipuláció még mielőtt vki azt hinné
2012. aug. 13. 23:47
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Ezt most egó növelés céljából írtad ki?
2012. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tegyél fel ide képet majd megmondom!
2012. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
miért kéne képet feltennem? már elmondták nekem nem is 1x akkor meg minek? :D
2012. aug. 13. 23:54
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert lehet hogy ők rosszul látják,majd itt megmondjuk neked a tutit,ne félj:)
2012. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mert kamu
2012. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem ez a kérdés... ne offoltjatok ha vmi mást akartok kérdezni tegyétek privátba... amúgy pedig ismerve ezt a fajta hm jellemet az irigykedést ugye :D lehetnék én meseszép is... na de nem ez a lényeg ne legyen off és ha akartok tőlem vmit azt privátba lehet..
2012. aug. 14. 00:01
 9/11 anonim ***** válasza:
btw egészséges az egóm, szóval nincs szükségem ilyen hülyeségekre
2012. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na attól kapnék hülyét, ha egónövelésért mutogatnák magukat a pasik neten.
2012. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!