Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem lehet?

Figyelt kérdés
Van egy szép lány , aki épp 3 éve jó barátom , és itt lakik ezen a településen ahol én . Amikor beszélgetünk hozzám ér . Aztán , ha szomorkás akkor mindíg tőlem vár vígaszt . 13f

2012. szept. 1. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
13 évesen inkább játsz a legóiddal
2012. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
B@sszátok meg szóljatok , ha 12 évesen tudtatok drogot és két féle harci gázt készíteni köszi .
2012. szept. 1. 22:03
 3/13 anonim ***** válasza:
vagy bf3 hármat :P
2012. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerelem ilyen korban?Hahaha

Tesztoszteronban túltengő fiatal vagy,akinek most érik a hormonrendszere,és valószínűleg pofázni fog és le fog pontozni-.-"

2012. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"B@sszátok meg szóljatok , ha 12 évesen tudtatok drogot és két féle harci gázt készíteni köszi ." ezt valaki magyarázza meg :D első voltam :D
2012. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A drog amit tudok csinálni alkil-nitrit

két harcigáz = klór , foszgén

2012. szept. 1. 22:57
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló igen , lehet , hogy csak a hormonok dolgoznak , de , azért még nem kéne kigúnyolni , mert még nem vagyok érett !
2012. szept. 1. 23:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

3. vagyok.Nem nézlek le,csak mondom,hogy ez egy tévhit hogy ilyen korban van szerelem!Persze,próbálkozhatsz,mivel ebből tanul az ember,de a szerelem szót még el kell felejtened pár évig.

2012. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó !

Úgy gondolom a válaszomat nem gondoltam át rendesen , és ezért sajnálatos módon egy vita született .

És a további felszültség elkerülésének érdekében , azt mondom , hogy igazad van !

2012. szept. 2. 12:14
 10/13 anonim válasza:

szerintem lhet.. miert ne? ha te szereted ot akkor mond meg neki.. ne vedd fel masok beszolasait,hogy meg nem vagy eret meg ilynek.. netorodj veluk.. mond meg neki.. asztan ha szeret mazlid van vele.. ha nem 6 honap allat csak kihevered..

L/13

2012. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!