Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, sőt inkább úgy mondanám hogy szeretem.

Ő nem igazán akar kapcsolatot, de ha sikerül legalább baráti viszonyba kerülnöm vele akkor lehet hogy később belémszeretne? Attól tartok hogy ha nyomulnék rá akkor elidegeníteném csak, de ha később csapnám neki a szelet csak úgy óvatosan akkor lehetne esélyem.

Szokták mondani hogy lassú víz partot mos. Én ráérek.

Nem akarom elengedni mert csak őt szeretem és képes vagyok éveket várni. Úgyse jövök össze mással.


Egyik haverom úgy jött össze a barátnőjével hogy előtte csak barátok voltak. Ritka az ilyen eset?


2012. júl. 24. 17:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ha később csapnád neki akkor végképp nem akarna kapcsolatod, mert már benne lennél a barátzónában


jobb ha odamész és elhívod randira most, ha nemet mond nincs emmi, ha igent akkor nyertél

2012. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ja igen, ritka az olyan eset
2012. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hülyeség ez a barát zóna.

Ha jobban megismerne lehet hogy belém szeretne, egy fiú barát azért nem teljesen olyan mint egy lánybarát.

2012. júl. 24. 17:17
 4/17 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy nem akar kapcsolatot vagy honnan tudod? Ja és melyik korosztály? Ha tizenéves akkor lehet , hogy még nem akar, de később igen.
2012. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jól gondolod. A barát-zóna pedig hülyeség. Van aki tényleg csak barát lehet, mert szexuálisan taszító a lánynak. De a legtöbb barátból lehet más is.

A legjobb kapcsolataim így fejlődtek ki.

2012. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A csendesebb, visszahúzódóbb lányoknál sztem jobban működik a barátságból szerelem, mint a szerelem első látásra.
2012. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Sajnos abszolút működik a nőknél a barátság zóna! Ha oda egyszer bekerültél, soha a büdös életben nem leszel több barátnál! És ha még közlöd is az érzéseidet vele, akkor kb véget is vethettek az egész kapcsolatotoknak, mert onnantól már elrohad az egész! Legyen ez akármilyen lány barát! Saját tapasztalat!:(


Inkább most beszéld meg vele ezt, mert sok időt fog ez elvenni az életedből, amíg eljuttok a csodálatos: bocsi,de én nem akarok semmit, nem akarlak elveszíteni, maradjunk barátok dumáig! Ha mégis meg várod ezt, utána úgy is látni fogod, hogy ez soha nem fog működni! Előbb-utóbb mindenki rájön! Sajnos.

2012. júl. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

# 7!


Persze, saját tapasztalat. És mégis hányszor történt meg veled, hogy ki mered jelenteni, hogy mindig így történik?

2012. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
3-szor...szerintem bőven elég ahhoz, hogy le lehessen vonni a megfelelő konzekvenciákat!
2012. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne ennyire, hogy mással úgyse jössz össze? Akár éveket is vársz rá.
2012. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!