Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet a flörtöt félreérteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a flörtöt félreérteni? Úgy viselkedik a lány ahogy flörtöléskor szokás ám kimondva vagy kimondatlanul nem akar se flörtölni se semmit

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

ha úgy viselkedik, akkor már flörtöl...akkor ezt nem értem

ha meg nem lép tovább, lehet van valakije, aztán csak egy kicsit helyre kell tenni a renomét

2012. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam úgy flörtölni, hogy nem akarok semmit... csak jól esik. Hát persze félreérthető, de volt hogy közöltem a sráccal hogy én nekem már van kiszemeltem, de azért flörtölésféle ment mert olyan kedvem van, ám nekem ő nem is tetszett.
2012. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze h van olyan h megy a flört de aztán nem lesz semmi a dolologbol de ugy értem h úgy viselkedik mint aki flörtöl de ő ezt nem veszi észre,nem flörtnek szánja,vagy ez nála természetes viselkedés
2012. szept. 1. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
van olyan, aki nyitottabb természetű, az szinte mindenkivel flörtöl, igen, de ebben az esetben valóban nem lehet túlzott jelentőséget tulajdonítani neki
2012. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és abban az esetben amit te is írtál ott tényleg lehet az h nem is tűnik fel neki h flörtöl?
2012. szept. 1. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy feltűnik neki. Ha normális lány, feltűnik neki. Ha nem normális lány, hanem olyan "mai" lányhoz hasonló, akkor nem tűnik fel, mert az zsigerből jön nekik.
2012. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!