Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lépne, ha elmondanám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépne, ha elmondanám, hogy én szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Van egy srác, és én elég régóta szerelmes vagyok belé. Nem is tudom, talán úgy fél éve biztosan. Még sosem volt barátom, és miután lesmárolt, elég intenzíven, annyira boldog voltam, hogy lát bennem valamit! Aztán koppantam, mert tulajdonképpen burkoltan közölte velem, hogy csak le akar fektetni. Senkinek ne beszéljek róla. Hatalmas csalódás. Én talán le is feküdnék vele, mert tényleg szerelmes vagyok, de így... hát így nem. NEm akarok belegondolni, hogy miért nem akar felvállalni. Hogy közben biztosan csajozik. Fogok vele találkozni, kérte, hogy legyek vele őszinte, ha bármi baj van mondjam meg neki. Szerintetek mit reagálna, ha elmondanám, hogy én szerelmes vagyok belé?
2012. szept. 2. 10:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és senkivel nem voltam ezelőtt, szóval nem akarok annyira sietni :/
2012. szept. 2. 10:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kihasználná ezt. Én a helyedben el sem mennék a találkozóra, mert tudod már, hogy mit akar, és ha nem is akar felvállalni nyíltan, akkor sajnos csak rontana a helyzeteden az, hogy kitárod neki a szíved. Ne hagyd, hogy összetörje.
2012. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha még nem voltál senkivel együtt akkor én a helyedben nem egy ilyennel veszteném el akiről tudom, hogy "csak szexre kellek neki" akkor inkább valaki olyat keress aki viszont szeret téged, és még akkor se sürgős az elveszés. Nincs időhöz kötve!!
2012. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyira fáj, már most összetörte a szívem, de nem akarom tönkretenni ezt az egészet. Annyira naiv vagyok, ebből nem lehet kapcsolat, igaz?
2012. szept. 2. 10:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.. hisz ő megmondta, hogy nem akar!
2012. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebből bizony nem lehet. De megúszhatod annyival, hogy csak sírsz utána, hogy nem kaptad meg őt. Jobb, mint azért sírni, mert megbántad, hogy hagytad, hogy használjon, és eldobjon.
2012. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok!És csatlakozom még inkább most sírj minthogy azután hogy kihasznált és eldobott mint egy rongyot..
2012. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden előttem szólónak igaza van.

Ha jót akarsz, akkor őt ne akard ! ! !

Amúgy mennyi idősek vagytok? Mert lehet, hogy a fiú meg se.merné tenni.csak menőzik, hogy én erre is.képes vagyok. Lehet, hogy csak le akart téged rázni és ezt mondta, mert tudta, hogy akkor te inkább arrébb állsz!

Szóval hány évesek vagytok?

2012. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16 én is meg ő is
2012. szept. 4. 16:43
 10/10 anonim ***** válasza:

én meg mondanám neki, ha csak szexet akar én nem találkozok vele többet.

igaza van a többieknek, ne akarj a játéka lenni, és csak szexre kelleni

2012. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!