Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok bele?

Figyelt kérdés
Nem tudom,igazabol mar tobb mint fel eve ismerem, a baratnom occserol van szo, 13eves en 16/L. Szoval vele szoktam eleg gyakran almodni,meg hogy is mondjam nagyon bejon.Es egesz nyaron nem talalkoztam vele mert a brtnommel osszevesztunk de nem olyan reg kibekultunk,es talalkoztam a tesojaval is...es h is mondjam lattam rajta h orul..meglatott es mosolygott..amugy nagyon jol elszorakozok vele , nagyon aranyos es jofej korahoz kepest elegge erett...most lehet hulyenek neztek de nem vicc..igen fura h egy 16/L es 3evvel fiatalabb fiuba "szerelmes"..vagy en mar nem is tudom...szerintem neki is szimpatikus vagyok..ugy vettem eszre a talalkozasaink soran...koszii a valaszokat. :)

2012. aug. 31. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
get ready
2012. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha felveted a kerdest, akkor igencsak ketseges :)
2012. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát így ennyiből elég nehéz leszűrni:/
2012. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dugd meg az öcsit :)
2012. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerelem, csak bejön, a szerelem egy mélyebb érzés.
2012. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pár év múlva próbálkozz be nála:) ő még nagyon kisfiú!:/
2012. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es mivan akkor ha azt mondom most is ragondolok es a kepeit nezegetem.... A legjobb szo: tiszta hulye vagyook -.-" pedig higgyetek el h. Nem a kicsikre bukok..
2012. aug. 31. 00:36
 8/9 Nemfogom Megmondani válasza:
Ez teljesen normális.Tetszik neked, de ez nem szerelem! Szórakozni lehet egymással(kacérkodás,szolid flört),de ne bonyolódjatok komolyabb dolgokba.Még nagyon fiatal!Talán 3 év múlva ha még mindig igy lesztek akkor hajrá! :)
2012. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, még mindig jobb mint a sok 12 egy tucat lány, aki min. 3-6 évvel idősebb pasikra bukik.

A kis srác korosztályában is ugyanez a helyzet, ahogy az öcsémtől hallottam, úgyhogy hajrá, örülni fog neki szerintem.

2012. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!