Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abortusz után teljesen megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után teljesen megváltozott a viszonyulása felém, meddig tarthat ez, lehet még rendes kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy éve ismerkedtünk meg. Közös döntést hoztunk az abortusz mellett. 2 hónappal ezelőtt voltunk abortuszon.Abortusz után teljesen megváltozott a viszonyulása felém.Fél ha közelitek feléje, de még a csóktól is retteg, mivel fél hogy újra teherbe esik. Szeretjük egymást de fél hogy nem tud változni bármennyire is szeretné és attól is fél,hogy mivel elhidegült tőlem ezért én elhagyom !


Volt már valaki hasonló helyzetben, meddig tarthat nála ez a félelem,hogy a puszta ölelésem is félelemmel tölti el ???



2012. szept. 2. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Az abortusz ebből látszik, hogy még a normális kapcsolat, és személyiség gyilkosa is
2012. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet, hogy te kicsit jobban akartad az abortuszt, mint ő? Lehet, hogy ő látott volna módot a kicsi megtartására, és most téged hibáztat.

Illetve mivel védekeztetek? Mert ha mondjuk azt mondtad neki, hogy "ne aggódj, majd kihúzom időben", és ez lett belőle, nem csodálom, hogy hozzád sem akar érni (annak ellenére, hogy ilyen esetben sem csak te vagy a hibás, hanem ő is).

Ha meg megbízható módszerrel védekeztetek, akkor meg persze, hogy fél, hiszen ha egy olyan dolog sem biztos, amiben bízott, akkor mégis mit tehet?

2012. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem kenem az egészet a barátnőmre, igazság szerint én akartam megtartani, de közösen mégis ez mellett dönttünk. Utólag még nehezebb mint , előtte. Magam is elitéltem az abortuszt, de még át nem éled a hejzetemet ,ne itélkezz!!!

Csak hasonló helyzetben lévő emberek válasza érdekelne ,mit tegyek és hogyan tudnék javitani az egészen.

2012. szept. 2. 12:51
 4/16 Hanariko ***** válasza:
64%
*helyzet, egyik előző hozzászólónak pedig: *menjetek...
2012. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
én is átestem abortuszon, közösen akartuk 20 voltam párom 24 és én pont amiatt féltem utána h ujra teherbe esem, ezért mindig visszautasitottam a párom, sajnos én csak pharmatexxel meg naptárral meg megszakitással védekezhetek. Nekem ab után kb 3 hóünappal visszaállt minden a rendes kerékvágásba kivéve h minden honapban rettegek, meg h nagyon ritkán kezdeményezek, és a föbb napokon inkább nincsen szex... remélem megoldódik a gondod
2012. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a párom erőltette az abortuszt, többször is felhozta, hogy talán az a legjobb megoldás, sőt, minden rokonom egyetértett vele, csak egy-két barát támogatott, mert én szerettem volna megtartani. Én meg is tartottam volna, de sajnos elvetéltem 8 hetesen. Gondolhatjátok, hogy szerencsére elég korán, de attól még rettenetes volt, nagyon kötődtem a picikéhez.

Tehát nálunk közbeszólt a természet, ennek ellenére soha nem fogok tudni megbocsátani a páromnak, mert folyton stresszeltem magam miatta... Én fura módon kívántam, vágytam arra, hogy beszélgethessek vele a dologról. Nálunk ő volt az, aki elhidegült. Mit mondjak.. a pénisz igencsak árulásra hajlamos testrész, ha szexet akartam, többnyire megkaptam.. De valahogy más lett. Nem csókolt szenvedéllyel, és görcsösen ragaszkodott a védekezéshez, és rendkívüli módon féltékeny lett. Titkon félt, hogy elhagyom, mert nem elégít ki, de teljesíteni nem volt hajlandó. Nálunk az egész fordítva történt meg. Ő félt. És hogy meddig tarthat? Tízből nyolc-kilenc kapcsolat nem él túl egy abortuszt/vetélést. Néhánynak azonnal, néhánynak rövid időn belül vége szakad. Mi öt hónap után végleg szakítottunk, sok-sok apró összekapás után. Nem a baba elvesztése volt a fő ok, de az összes félelmünket, sérelmünket, kételyünket felszínre hozta. Egy kettesben töltött nyár után azt mondtam neki, nem illünk egymáshoz, és békés úton egy hangos szó nélkül én mentem jobbra, ő balra, és őszintén, nem bánom.

Amit javasolhatok: beszélgess el vele őszintén. Mondd el neki, amit ide is leírtál.

- nézz a szemébe.

- ne menj túl közel hozzá, találd meg a határt, ahol elég közel kerülhetsz, de még nem kezd hátrálni, nem kényelmetlen neki a közelséged.

- légy türelmes, gyengéd, kitartó.

- ne sürgesd, adj neki időt végiggondolni, mi legyen veletek.

Csak pár tipp, de remélem elég jól ismered, hogy ügyesen csináld, ne kövess el hibát.

Remélem hasznát veszed annak, amit írtam.

18/L

2012. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt ab-om, egy év alatt dolgoztam fel. Kb még 2 hónapig voltam a barátommal. Gondolkodj el egy kicsit, a barátnőd elvesztett most valakit. Lehet, hogy megbeszéltétek, és esze szerint az ab mellett döntött, de a teste mást akart, azon pedig nehéz felülemelkedni /gondolj csak az éhségre, azt is nagyon nehéz figyelmen kívül hagyni/. A gyerek iránti ragaszkodás egy ugyanolyan elemi ösztön, mint fázni, vagy szomjasnak lenni. Ilyenkor a legtöbb nő azt érzi, hogy egy szörnyeteg, aki a saját testéből kiölt egy lelket, büntetést érdemel, a legrosszabbat tette, amit ember elkövethet. A hormonok, amik még mindig a szervezetében vannak, befolyásolják a hangulatát, érzéseit. Én is féltem a szextől, habár kívántam, de belegondoltam, és elmentem mégis a kedvem. Azon kívül, ab után 6 hétig tilos a szex, én még utána 3 hónapig strandra se mentem, no szex. Persze, a csók szabad, de biztosan azt érzi a barátnőd, hogy mivel nem szexelhet, te meg mégis akarod, hogy nyomás alá helyezed /szexelni akarok, szexelni akarok!/. Ez biztosan nem jó érzés, mikor épp most vesztette el a gyereketeket. Azt javaslom, ha tényleg szereted, hogy beszélgess el vele erről, biztosítsd az érzéseidről, és lehetőleg sok programot csinálj vele, ne csak kettesben. Ez most nem rólatok szól, csak róla, úgyhogy tegyél meg mindent, hogy törlődjenek az agyából a rossz emlékek, és új, szép pillanatok kerüljenek a helyükre.
2012. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Azért érdekelne ki és miért pontozott le. Ráadásul nem csak engem, hanem más értelmes választ adót is
2012. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
21:07-es: sok itt az abortuszellenes, akik képtelenek elfogadni, hogy nem mindenki gondolkodik úgy, ahogy ők. szal valszeg ők pontoztak le.
2012. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyedben ott lennék mellette és folyton éreztetném vele hogy szeretem, ott vagyok neki, rám támaszkodhat.
2012. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!