Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltöztem a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztem a barátommal, és ő teljesen megváltozott. Állandóan a haverjaival lóg, nem csinálunk semmi programot együtt? Folytassam a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

3 hónapja ez a helyzet. Van 1-2 jó pillanat, de úgy érzem,hogy boldogtalan vagyok. Már beszéltem vele, de erre azt mondja, hogy nem vagyok a felesége, meg hogy fiatal. Nem akarok rátelepedni, de úgy érzem, hogy azért csinálhatnánk együtt valamit.

Úgy érzem, hogy a nőiségemben vet ez csorbát. Nagyon ragaszkodok hozzá, de sokszor gondolkozok el azon, hogy talán egyedül bodogabb lennék. L/24


2011. nov. 22. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az jön le,hogy ő nem szerette volna,hogy odaköltözz hozzá,lehet gyáva volt nemet mondani,most pedig menekül.:/
2011. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de sokszor gondolkozok el azon, hogy talán egyedül bodogabb lennék. L/24"


És persze azt tudnám tanácsolni,hogy lépj le!22/F

2011. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
HÁZISÁRKÁNY!
2011. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindet! Én is azon gondolkozok, hogy egy kis időre mindenképp jó lenne külön lenni.

Nem vagyok házisárkány, ez biztos, mert ha a héten 1 jó napot együtttöltünk, akkor nekem az már jó lenne, és tőlem mehet ide oda a hét többi napján. A gond az, hogy ez jelenleg a jelenlegi hőmérséklet százalékában mozog, vagyis nulla.

2011. nov. 22. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit korai volt az az összeköltözés, úgy látszik...
2011. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Költözés előtt mennyit voltatok együtt?

Lehet, hogy most is csak annyit akar?

Akkor - ha vele akarsz maradni - az lenne a legjobb, ha mégse költöznétek össze. De számíts arra is, hogy a többi idejét esetleg mással szeretné tölteni (nem csak haverokkal).

2011. nov. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!