Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőt szeretnék, de így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt szeretnék, de így?

Figyelt kérdés
A helyzet: 17 éves fiú vagyok, (középiskolás), átlagos kinézetű, vagy (talán) kicsit rosszabb, de nincs csajom és még soha nem is volt. Szeretnék egy barátnőt, tényleg, nem szexet, csak egy normális, aranyos párt. Azt hiszem érthető. Mit ajánlotok? Csakhogy vannak itt még akadályok: nem járok discoba/buliba, anyám félt, ráadásul paranoiás. Haverok vannak, de velük nem igazán megyünk ilyen helyekre. A neten való ismerkedést nem tartom jónak, meg az nagyon erőltetett. Suliba meg megint csak kizárt... Ráadásul félős, visszahúzódó vagyok... Na, ezek után mit javasoltok?

2012. szept. 2. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
SPORT.ott kinyílsz. izmosodsz.és útközben is lehet ismerkedni
2012. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hanariko ***** válasza:
75%
hát pedig ha nem jársz sehova, akk csak a suli marad. Vagy az utca, busz.
2012. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Járj valamilyen közösségbe: hobbi kapcsán, klub, vallási gyülekezet - bármi, ahol fiatalok vannak. Ott nagyobb az esélye annak is, hogy normális, aranyos párt találsz, mintha diszkóba járnál...
2012. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Én pont ugyan így vagyok ahogyan te. 18/f
2012. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs tanács. Esetleg annyi, hogy figyelj a jelekre. A környezet, társaság sokat mondhat.

Az én esetemben sajnos azért nem jött össze, mert képtelen voltam figyelni a lányokra, a körülöttem levőkre. Túlságosan magamba zárkóztam, csak a saját idegességem, feszengésem volt terítéken.

2012. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha nem mozdulsz ki, nem is lesz, nyitottabbnak kell lenni, és kicsit a sarkadra állni, ha anyukád túlzottan félt, mert más nem fogja kiharcolni helyetted az önállóságodat, és ez lehet nagyobb falat lesz, mint barátnőt találni :)

sportolj, esetleg küzdősport?

2012. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Inge lehet az nagyobb falat lesz hogy tökéletesen szuper önállósodj. Amúgy tényleg kell valami kimozdulás, sport, hobbi, akármi, igazából ha pénzed van akár moziba is járhatsz.


A lényeg hogy szokd a környezetet meg hogy eljárkálj ide-oda, aztán majd jön magától is egy részt, más részt majd alakul ha pl közösségbe jársz. Lehet hogy nem rögtön találod meg majd a helyed, de mindenképp jobb lesz. Illetve eleinte lehet hogy kellemetlen, mert elvagy szokva az ilyen dolgoktól, vagy még nem is volt részed bennünk. De úgyis menni fog.

2012. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
debreceni vagy?:)
2012. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
közeledik a szalagavató és zsírabugyi!!!:D tuti a sulitoknak is lesz egy szórakozóhely lefoglalva:)
2012. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha debreceni vagy írj és segítek rajtad! ;)
2012. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!