Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik 25 év alatt tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik 25 év alatt tényleg nem igényelnek normális barátnőt?

Figyelt kérdés
Már az ismerkedés fázisában kiderül, hogy még látszólag normális pasik is (akik nem bunkók és beképzeltek), úgy néznek rám, mint valami szexuális eszközre. Pedig én igyekszem éreztetni velük a törődést és azt, hogy szeretném őket megismerni. Egy pasi nem igényli, hogy valaki álljon mellette? Hogy meghallgassa valaki a gondjait, örömeit? Hogy legyen neki, valaki akire számíthat, meg akihez odabújhat esténként? Egyedül csak a szex számít érzelmek nélkül, meg, hogy minél több lány meg legyen neki?
2012. aug. 23. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még nem láttál egyetlenegy 25 év alattit sem normális kapcsolatban?
2012. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ASOT ***** válasza:
100%

ugyanúgy ahogy a lányok nők....


sosem tudhatod pontosan mit is rejt a külső, és a nézés, egy pasi legtöbb esetben ha nem neten ismerkedik hanem normálisan akkor meglát egy nőt és értelem szerűen nem csak a szemébe néz.

Ahhoz h megtudd mit is akar vagy milyen ember lehet ahhoz meg kell ismerned egy kicsit.

És ezt mindig!!! Mert addig nem derül ki.

Szóval időbe telhet míg találsz olyat...


De a nők is ugyanúgy végigmérik a pasit tetőtől talpig....


és hogy ki akar komolyat és ki nem?? Ez nincs korhoz kötve!

28/f

2012. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ritka tuti, mint a lottó ötös!
2012. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Diavolino44 ***** válasza:

Ez szemelyisegfuggo, van aki igenyli 25 alatt, van aki nem igenyli 25 felett sem. De ezt el kell fogadni. A noket inkabb az erzelmeik iranyitjak a ferfiakat a racionalitas. Neveltetes, kornyezet, media stb mind befolyasolo tenyezoi.

Szerintem csak rossz ferfiakkal hozott ossze a sors.

2012. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak szomorú, hogy tele van a világ magányos emberekkel. És sajnos tényleg azt látom, hogy az emberek nagy részének nincsenek érzelmeik. :(
2012. aug. 23. 10:19
 6/17 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok és komoly kapcsolatot keresek. És hiába teszem jól a dolgom és nem nézek ki rosszul, kevés eredménye van. Velem van a gond igaz? :)

F

2012. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ASOT ***** válasza:

tudod ezek a magányos emberek félig maguknak is köszönhetik h azok. Mert vagy otthon kuksolnak és nem tesznek semmit és a hallottak alapján ítélkeznek.

Avagy sok elutasítás vagy csalódás után, inkább már nem is akarnak beleszeretni senkibe, mert ha véget ér vagy elutasítják akkor nem fáj annyira.


De van aki nem adja fel és az a ritka...

2012. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én magányos ember vagyok. Pedig eljárok mindenfelé, és aki normális azzal beszélgetek, még ha nem az esetem akkor is. Vannak is pasik, akiknek bejövök elvileg és nekem is tetszenek, de számítani egyikre sem lehet, ezért így is ugyanolyan magányos vagyok. Nem tudom mit tehetnék még, lassan már én is beletörődök, és nem az alapján amit hallok, hanem amit tapasztalok.
2012. aug. 23. 11:54
 9/17 anonim ***** válasza:

6,5 éve vagyok párommal, 22 volt, mikor kezdtünk.

Soha ne add fel, te se! :)

2012. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Diavolino44 ***** válasza:

Ne ad fel!

De eloszor a gondolataidon kell kicsit fesulni. Te azt mondod maganyos vagy en meg azt, hogy szabad. Erzed a ketto kozott a kulonbseget? Pedig egyikunknek sincs parja. A zsak mindig keresi a foltjat.

Foleg nokent nem latom ertelmet keseregni. Hidd el konnyebb pasit talalnod, mint nekunk lanyt. Ha oda figyelsz arra, hogy a kulsodbol kihozd a maximumot, 100% biztos vagyok, hogy normalis pasi is meg fog talani.

2012. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!