Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem ismerem mi vonzz benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ismerem mi vonzz benne ennyire?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel még sose találkoztam, csak chateltem vele kb 20percet, de már évek óta oda vagyok érte, hallomásból tudok róla 1-2 dolgot, de semmi több.

Nem ismerek magamra, de a napokban jöttem rá, hogy még mindig odáig vagyok érte, és valami vonzz benne, csak nem tudom mi, egyszerűen meg vagyok huzatva érte, pedig nem is az a kimondottan jó pasi, meg nem adonisz :)))


2012. szept. 3. 18:10
 1/3 A kérdező kommentje:
hozzáteszem nem vagyok már kislány 19 elmultam, de ez nagyon ciki, hogy ennyire tetszik.
2012. szept. 3. 18:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Találkozz vele!! Ugyanígy kezdődött nekem is anno, teljesen hülyének éreztem magam! Hisz nem is ismerem, de mégis KELL. Mikor még egy képet se láttam róla - találkoznom kellett vele. Utána persze többet beszélgettünk, stb, csak mind a ketten hülyék voltunk :) Végül is a járás nem jött össze úgy igazán, de első szerelem volt, és 5 évig tartott "plátóian".

Én hiszek abban a kis láthatatlan kapocsban, amit érez az ember, abban a különleges jóban.. Ne hagyd elveszni, mint ahogy én tettem! :)

2012. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem sok embert vonz csupán a kapcsolat egy másik nemű emberrel, és az ebben rejlő lehetőségek. Vszeg az vonz, amit beleképzelsz.
2012. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!