Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szoktatok ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok ilyeneket csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom kicsit idióta kérdés lesz, de remélem kapok normális válaszokat! Szóval, amikor ti kocsival, vagy motorral, vagy bármilyen közlekedési eszközzel utaztok és mondjuk láttok egy lányt magatok előtt(aki mondjuk biciklivel van), akkor miután megelőztétek, hátra szoktatok nézni, vagy a visszapillantóban megnézitek?

Légyszi, aki szokott ilyet csinálni leírni, hogy pontosan miért és "hogyan" szokta, vagy mi a célja vele?

Értelmes válaszokat légyszíves!

Előre is köszönöm!


2012. szept. 3. 19:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem ez lett volna a következő kérdésem, annyira azért nem vagyok naív, féltékeny, befásult típus, hogy ilyen dolgokból ezeket vonjam le, plusz én sem járok csukott szemmel, nyílván a páromtól sem várnám ezt el és nem vezetném kézen fogva, miközben be van kötve a szeme.

2012. szept. 3. 19:51
 12/23 anonim ***** válasza:
Autóban és motoron is megszoktam nézni :) Hátra is szoktam fordulni, meg a visszapillantóban is szoktam figyelni, és azért mert kellemes látvány :D Valamiért ösztönösen jön, hogy meg kell nézni :D
2012. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 ASOT ***** válasza:

"Nem ez lett volna a következő kérdésem, annyira azért nem vagyok naív, féltékeny, befásult típus, hogy ilyen dolgokból ezeket vonjam le, plusz én sem járok csukott szemmel, nyílván a páromtól sem várnám ezt el és nem vezetném kézen fogva, miközben be van kötve a szeme.

"---> óóha egy értelmes nővel állok szemben :)

2012. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 ASOT ***** válasza:
jah remélem ezt sem érted félre. A válaszom pozitív irányban íródott.
2012. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy nem bántásként írtad.:)
2012. szept. 3. 20:21
 16/23 ASOT ***** válasza:
remek megértettük egymást.
2012. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én dudálni is szoktam meg néha integetni is, aztán gondolom utána azon gondolkodnak, hogy ki az isten lehetett ez??? de vannak normális csajok, akik szintén habra visszaintegetnek. Van 2 csaj, naponta legalább 2-3 alkalommal szoktam őket látni, szinte mindig együtt vannak. Ha meglátom őket minden alkalommal lelassítok és hangosan köszönök nekik meg integetek és kivétel nélkül ők is köszönnek minden egyes alkalommal, holott egyáltalán nem ismerem őket, a nevüket sem tudom, de egyszerűen ez már megszokássá vált :) ha más kocsival vagyok, akkor is megismernek mindig :)
2012. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát nekem a dudálástól a szívem kiugrik néha, csak azt figyeltem meg mostanában, hogy miután elhaladtak mellettem a visszapillantót igazgatják, vagy nézegetik, innen merült fel ez a kérdés.:) De arra még mindig nem felelt senki, hogy csalódtatok-e már a lány külsejében szemből nézve???
2012. szept. 3. 22:42
 19/23 anonim ***** válasza:
Néha van, hogy szemből már nem az igazi :D
2012. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 ASOT ***** válasza:
de válaszoltam! És nem, nem csalódtam még eddig.
2012. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!