Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szoktatok ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok ilyeneket csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom kicsit idióta kérdés lesz, de remélem kapok normális válaszokat! Szóval, amikor ti kocsival, vagy motorral, vagy bármilyen közlekedési eszközzel utaztok és mondjuk láttok egy lányt magatok előtt(aki mondjuk biciklivel van), akkor miután megelőztétek, hátra szoktatok nézni, vagy a visszapillantóban megnézitek?

Légyszi, aki szokott ilyet csinálni leírni, hogy pontosan miért és "hogyan" szokta, vagy mi a célja vele?

Értelmes válaszokat légyszíves!

Előre is köszönöm!


2012. szept. 3. 19:21
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Átsiklottam rajta hirtelen, de ettől függetlenül még a többiek is válaszolhatnak!
2012. szept. 4. 14:47
 22/23 anonim ***** válasza:
persze..létezik szinte tökéletes test,kevésbé tökéletes arccal ..:D
2012. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

nincs autóm vagy motorom, de egész biztos h megnézném a helyes kis csajszit utána is. vagy lehet meg se előzném, hanem mögötte maradnék és bámulnám. :P

semmiféle céllal nem tenném, csak jól esik helyes lányt látni, ennyi. amúgy persze h el tudnám képzelni h megölelgetem meg ilyesmi - vagy akár többet is :D

2012. szept. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!