Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan huszonéves lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan huszonéves lány, aki szép, de nem egy sármos jóképű lovagot szeretne?

Figyelt kérdés
Én állítólag helyes srác vagyok, de nem vagyok sem sármos, sem "rosszfiú", sem egyéb olyan tulajdonsággal nem vagyok felvértezve, ami miatt kellenék a szép lányoknak. (szép lányok alatt nem a topmodelleket értem!!! mert nagyon sok szép lány van még rajtuk kívül, akik a szememben szépek)
2012. szept. 3. 19:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha egy párkapcsolatban azonos szinten vannak. Külsőre is. Elég kiábrándító, amikor egy szép lánynak esetlen pasija van.
2012. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én eddig csak fb-n kaptam jelzéseket, hogy tetszem ennek meg annak a lánynak, egy sem volt szép. A szép lányokért neked kell megdolgoznod, sajnos ez van. :/
2012. szept. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A szép lányok a sármos pasikat szeretik. Én meg nem vagyok az. Elkezdenek velem ismerkedni, de hamar abbahagyják.
2012. szept. 4. 07:58
 14/18 anonim ***** válasza:
Engem inkább a belső tulajdonságaid érdekelnének, ha már felmerült, bár én maximum átlagos külsejű vagyok.
2012. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Számomra elég érdekes és boncolgatni való kérdést tettél fel. :)

Elsősorban röviden bemutatnám magam, részben a fantáziádra bízva... :)

Én speciel átlagosnak tartom magam. 165 cm, 50 kg, nagy barna szemek, mosolygödrök és hátközépig érő hosszú egyenes barna haj. :) Egyetlen "kozmetikum" amit hasznosítok, az a szemöldök csipesz... Az allergiám nem jó barátja a sminknek, de valahol nem is bánom. Pasik terén is a természetes fog. :)

Belsőre is írhatnék jócskán tulajdonságokat, de azt hiszem két lehetőség lenne 1. vakon elhiszed, alkotsz egy képet rólam és hiszed, hogy valóban ilyen vagyok, vagy 2. elhajtasz magadban a fenébe, hogy ebből egy szóm sem igaz, ilyen lány nem létezik. :) Szóval állapodjunk meg egy normális, átlag leányzó képében, aki tud gondolkozni, de hisztizni is, ha úgy adódik. :)


Ha a jellemeddel valóban semmi gond, külsőre és belsőre pozitív kritikákat kapsz, akkor úgy gondolom, hogy a beszélgetés során rontod el a dolgot, amiért már nem keres tovább az adott leányzó.

Azonban tény, hogy sok korombeli leányzó arra hajt, hogy pasija legyen mint a többieknek...és több pénze. (Gondolom ez után fogok kapni jócskán támadást, de le....., sajnos ez a jellemzőbb.)

Ahogy az előttem szólók is említették, lehet önbizalom hiányosnak tűnsz. Te ezt nem érzed magadon, és a másik fél sem tudja konkrétan kategorizálni a jelenséget, csak érzi, hogy valami nem okés.

Nekem is volt pár ilyen... egyik sem működött. Még idő előtt elvesztettem az érdeklődésem. Vagy ha ki is tartott egy darabig, dobbantottam, mert tetszett vki más, vagy csak simán szabadulni akartam.

Sok olyan sráccal volt dolgom (akár barátság értelmében is, nem feltétlen kapcsolatra gondolok itt), akik egyáltalán nem voltak az "eseteim" még is esélyt adtam nekik, magamnak, nekünk. Utólag beláttam, többségük hiba volt, de ebből tanultam.

És azok a lányok, akiket te keresel ott rejtőznek valahol a világodban, csak meg kell találnod őket. Hozzád hasonlóan ők is elfordultak a sok csalódás miatt, de attól ugyanazt keresik mint te, csak pasiban. Tudom, én is ilyen voltam/vagyok. De augusztus óta állítom, hogy a legszebb dolgok tényleg váratlanul történnek... Akkor ismertem meg a mostani páromat. Annyira összhangban vagyunk, hogy még egy kisebb összeszólalkozás sem volt.

Szóval fel a fejjel! Éld az életed és ne görcsölj a kérdésen. Ha egy leányzót érdemesnek tartasz próbáld meg. De ne legyen fő célod, ne aggódj miatta. Csak élj, és majd jön magától! ;)

2012. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csajokkal azóta mizu?
2015. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Semmi. Élem az életem. Lanyokat tovabbra sem erdeklem. De nem unatkozok...

10 honapja nem probalkoztam be noknel. De nem is erdekel kulonosebben.

2015. máj. 3. 19:49
 18/18 anonim válasza:

Sziasztok, Szep estet!

Ugyan ez a helyzetem, igazabol eleve felenk vagyok a csaladi hatterem miatt(maradjunk annyiban h bonyolult) es amiota az egeszsegem is megromlott es nem tudok uszason kivul nagyon mit sportolni rajottem, hogy semmi eselyem nem lesz a lanyoknal. Ha ez meg nem lenne eleg a betegsegem kihat a hangulatomra, de nem eszrevehetoen altalaban csak magamban szenvedek a fajdalom miatt. Nem mondanam magam egy izmos sracnak, de ami van rajtam az legalabb izom(abbol maradt amikor meg tudtam sportolni) 18 eves vagyok 186 centi es 66 kilo. Igazabol eleg sokat gondolkozom es setalok egyedul es ezt senki nem tudja rolam. Mindig oda lyukadok ki, hogy mit fogok igy kezdeni az eletemmel es azzal biztatom magam, hogy lesz valahogy. Maximum egyedul. Egy lyukban. Keves penzzel. De legalabb...ja nincs legalabb ennek igy semmi ertelme. Nem is szeretnek sokaig elni legalabb kevesebbet szenvedek.

2016. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!