Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavarna, a huszonéves párotok elkezdene kopaszodni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 20:52
 1/6 Kleo25 ***** válasza:
Engem nem zavar az én párom 27 és a feje tetején már kevesebb a haj ezért ő bororvtálja a haját és nem látszik
2012. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semennyire nem zavarna.
2012. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Mert teszem föl a kérdést, mi van ha te kezdesz el hízni vagy szőrösödni stb.
2012. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi. És örülnék, ha szőrösödnék vagy ilyesmi, de sajnos frankón kopaszodok :( Nem tudom hogy a barátnőmet zavarja-e, ezért kérdeztem csaj szemszögből. Amúgy azt mondja hogy nem zavarja, engem viszont nagyon. 25 vagyok amúgy
2012. aug. 13. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Fura lenne, de a férfiaknál ez nem olyan meglepő. Sokan kopaszodnak ilyen fiatalon. Nyilván ez nem változtatna az érzéseimen. Szerintem utánanéznék az okainak, hátha egészségetelen életmód vagy ilyesmi okozza, mert az nyilván nem jó. Nem a kopaszodás miatt, hanem amúgy sem. És ha valami ilyesmi van a háttérben, akkor igyekeznék változtatni. De ha természetes, akkor elfogadnám, hogy ez van. Lehet még szexi is. :)


24/n

2012. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátom 24 éves és elég szépen szélesedik a homloka, de nem zavar. Nem a haját szeretem. :)
2012. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!