Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon tetszik egy pasi, de nagy a korkülönbség..én16, ő 23. Én is bejövök neki, ezt biztosra tudom, mivel már mióta megismert azóta próbálkozik nálam, de ő csak összejárós kapcsolatot akar, tehát csak szex, de én időközbe belehabarodtam teljesen..és többet szeretnék nem csak annyit, h akk hív amikor nincs másik csaj..A baj az, h ő az a tipikus csajozós, mindenkit megdöntő köcsög típus és még is kell nekem.!! Hülyén hangzik, de meg akarom kapni! Hogyan tudnám magamba "bolondítani"? csak egy kicsit.. Nem vagyok ribi, se k.rva, se hasonlók, nem tehetek róla, h 23éves jön be, eddig korosztályombeliekkel voltam, de megismertem Őt.. :/ Légyszi normális válaszokat írjatok!!

2012. szept. 3. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
sehogy,ő akkor is csak szexet akar.max 1-2 dologgal lesz több
2012. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Teljesen megértelek téged, viszont azt tanácsolom, hogy hagyd ezt a srácot, mert csak csalódást okozna neked! Ne engedd, hogy kihasználjanak, inkább még várj egy kicsit, és talán nem is olyan soká eljön az a fiú, aki tényleg megérdemel téged! :)

20 l

2012. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Veszélyes a tűzzel játszani. Én nem tenném. Sosem fog megbecsülni téged. De te tudod.
2012. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!