Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés
légyszi, csak olyan írjon, aki tud jó megoldást, vagy sikerült neki visszaszerezni valamilyen praktikával, minden érdekel!
2012. júl. 8. 15:43
1 2
 1/11 AvernusTriad ***** válasza:
Ennyi infóból sehogy. ...vagy ahogy először megszerezted.
2012. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Exxel nem kavarnék újra!

19/L

2012. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legjobb ha nem csinálsz semmit,és vársz,talán rájön hogy mit veszített.Volt amikor szinte mindent megtettem,na az nem jött be.Most az első mondatomat alkalmazom,kíváncsi leszek rá.A lényeg hogy ne fuss utána,az elront mindent.
2012. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

enyémnél az vált be, hogy azt hitte továbbléptem (randizgattam egy sráccal)ja és hogy belement egy kapcsolatba, ami nem működött.. igaz még nem jöttünk össze megint, de keres azóta stb...

ha szeret még, úgyis keresni fog

2012. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igazából nem is ex, sosem tudtunk rendesen összejönni, mert mindketten bizonytalanok vagyunk, de ez még menthető. szeret ő engem, én is őt.
2012. júl. 8. 15:48
 6/11 AvernusTriad ***** válasza:

"igazából nem is ex, (...) szeret ő engem, én is őt."

Akkor nem kell visszaszerezned, probléma megoldva.

2012. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
dede, nem vagyunk együtt, szóval kell, most sajna visszament a volt csajához.én nem is keresem, ő keres, mert velem jól érzi magát, és elmondta, hogy csak gyáva, de velem akar lenni.egyszer már el is küldtem, de jött utánam.
2012. júl. 8. 15:54
 8/11 AvernusTriad ***** válasza:
Ha veled akarna lenni, veled lenne. Nem akar.
2012. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
dehát arra a csajra csak panaszkodott, úgyse lesznek már soká együtt, nem keresem , nem mutatom, hogy szarul vagyok, mi kell még?
2012. júl. 8. 16:14
 10/11 AvernusTriad ***** válasza:

"úgyse lesznek már soká együtt" - kamu

"nem keresem , nem mutatom, hogy szarul vagyok, mi kell még?" - Miben befolyásol ez bármit?

fogd fel: ha veled akarna lenni, nem kifoásai lennének.

2012. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!