Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszeretnék feküdni a kémia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszeretnék feküdni a kémia tanárommal mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ne azt írjátok hogy bolond vagyok meg ilyenek. Nagyon kívánom és szivesen lefeküdnék fele. Testalkatra kicsit telt de nekem ez ellenére is kívánatos. Nincs férje és nincs gyereke se. Egész órán őt bámulom. Ma mondta hogy csinálni fog ilyen beszélgető kört ahol kettesben van egy diákkal aki elmondhatja neki a problémiáit. Óra után aztán odamententem hozzá és megkérdeztem hogy ez hol lenne azt mondja hogy kibérelne egy lakást és ott lenne ez megtartva. Kérdeztem hogy ott miről lehet beszélni pl: sulis bajok stb. azt mondta hogy akármiről és hogy a a beszélgetést értsem úgy ahogy akarom és adott egy puszit majdnem a számra. Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy hogy jelezzem neki hogy kívánom anélkül hogy nyomulásnak venné? És ha esetleg mégse lehetne semmi akkor ne sértődjön meg! Előre is köszi.

2012. szept. 4. 15:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8. válaszoló vagyok. jó lenne tudni, amit kérdeztem, mert nem mindegy! ahhoz hogy segítsek, ezt jó lenne tudni!
2012. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi a dolgod hogy fel menj hozzá, a többi meg megy magától. Ha ez nem fake akkor egyértelműnek kellene lennie a jeleknek.
2012. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Úgy látom működik köztetek a "kémia", úgyhogy iktasd be neki a lompost!
2012. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg elég egyértelmű jelet adott. Szerintem is egyszerűen csak el kell menni a lakásra és utána már kialakul magától. Bár ez eléggé durva, ha igaz. Ráadásul külön lakást kivenni! Hát nem tudom, hogy elhiggyem-e. :P

2012. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Synesztro ***** válasza:
Pl. mikor fent vagy a bérkecóban, beszélgetés közben kérdezd meg, hogy használhatnád e a fürdőt, mert nagyon megizzadtál, és kicsit megmosakodnál. Rendbe szeded magad, nagy levegőt veszel, ésszel cselekszel, és mikor megvagy, kiszólsz, hogy kaphatnál e egy tiszta törölközőt. Nem pucéran áldogálunk, hanem csak farmerban félmeztelenül, és lehetőleg vizesen, mivel az eléggé hülyén fog kinézni, ha száraz felsőtesthez kérsz türcsit. Bejön, beadja a törölközőt, és kimegy. Na akkor nem történik semmi. Ha bent marad, nah akkor jött el a Te időd, és mondjuk kezd 1-2 óvatlan mozdulattal, ahogy törölközöl, véletlenül érj hozzá, simíts át rajta, közben folyamatosan beszélgessetek, de akkor már a témát is efelé kanyarintsd. Látni fogod hogy mikor kapsz zöld utat, ha ez valóban így van, és onnantól ne habozz, de 3 dolgot tarts észben.1 Ő az idősebb, tehát valószínű hogy diktál majd, persze neked is lehetnek igényeid;).2 ne tűnj amatőrnek, lehet hogy erre gerjed, de ha nem, az nagy hátrány, nem biztos hogy erre is időt akar szánni, hogy tanítson.3 Tarsd titokban. SENKINEK!!! Komolyan, se barátnak se másnak. Ha fel akarsz vágni vele, meséld el anoniman a sztorit, mintha csak neten olvastad vna valahol, a haverok meg úgyis kommentálják, Te meg így dagaszthatod a melled:). A tipp egyébként tuti, mivel már többször bevált több csajomnál is;) Sok sikert!
2012. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Vesd be pucér pasit,ez egy sorozatban volt azt mondják 3-ból 2-szer bejön.

Tehát kérj egy üdítőt vagy akármit amiért ki kell mennie,aztán vetkőz pucérra amig bejön,amikor bejön vagy dugtok vagy elzavar :)

2012. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Persze a "pucér pasi" xDDD Ez az Így jártam anyátokkal-ban volt nem? xD

Na de mindegy is, szerintem ezt inkább ne nagyon próbáld ki egy tanárral, ha lehet. xD

2012. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

3-ból 2-szer,3-ból 2-szer. XD

Majd írd meg mi történt.

2012. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Múlt évben történt az osztálykiránduláson: Ottalvós, tanárnak külön szoba. Kérdezte hogy el akarunk-e menni buliba. 24\24 mennyünk! Majd mikor a többiek elindultak én nem mentem, elég volt az alapozás. Aztán telt az idő mikor hangokat hallottam a szembe szobából. Tanárnő szobája volt. Hallottam az apró kis nyögéseket...ott áltam az ajtó előtt és hallgatóztam. Nem meglepő módon alul kőkemény voltam, a kulcsjukon lehetett látni hogy masztizott. Gyönyörű volt. Közepes kerek feszes mellek, enyhén szörös alul:) egy zárható apartmanban voltunk. Leszaladtam bezárni az ajtót. Bezártam és rohantam fel. Mikor felértem elővettem a szerszámom és húzogatbi kezdtem. Nagyon élveztem de ekkor! Egyszer csak kinyílt a szoba ajtaja és teljesen ruha nélkül állt allt előttem az ofő, én meg vele szemben térdeltem álló f*sszal:D hát érdekes helyzet volt. De mindenki tudta mi jön. Behívott a szobába letepert az ágyra és jól elrendeztük egymást 3 alkalommal. Aztán elmentünk fürdeni, kinyitottam az apartmant és nála aludtam. De nem nevezném alvásnak...:)
2014. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!