Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vonzódom valakihez-színtisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonzódom valakihez-színtiszta kémia! -vajon ő is így érez?

Figyelt kérdés
Nem érzem a bőre illatát,de ha beszélgetünk vagy elmegy mellettem,olyan mintha érezném a hormonjait.Nem tudom máshogy megfogalmazni.Azt gondolom, hogy ez az a bizonyos kémia.Sosem tudtam,de mostanában ezt érzem.Ha "érzem" őt,elkezd dobogni a szívem,úgy érzem kell nekem!Nem vagyok szerelmes,még csak nem is egy görög isten.Nem is értem magam.
2012. júl. 22. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ő hormonjait érzed, vagy a sajátodat?

Mellesleg ha tiszta kémia lenne, akkor minden nő mellett kellene érezned. Pl. ahogy a mágnes, meg a vas. Nem válogat. De te igen...Talán inkább biológia, vagy biokémia.

2012. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy az övét!Férfiről beszélek(mondjuk értelmezni kellene a kérdést).A kémia férfi-nő közt pont nem olyan,mint a mágneses hasonlatod.
2012. júl. 22. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mellesleg ha tiszta kémia lenne, akkor minden nő mellett kellene érezned. Pl. ahogy a mágnes, meg a vas."


Az fizika, 6ökör!:)

2012. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy egyből, de talán ha megszólítanád,

lehet rövid időn belül teletitrálná a kis lombikodat!

2012. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom, eddig nem nagyon kaptál értelmes választ. A kérdésed már az én fejemben is megfordult. Van egy munkatársam, aki nagyon helyes, és vonzódom hozzá, egyszerűen igen, "kémia"... és ennek kapcsán vetődött fel bennem, hogy ha én ösztönösen vonzódom őhozzá, akkor vajon ő is vonzódik-e énhozzám. Egó ide vagy oda, én is sok pasinak tetszem, nem vagyok csúnya, így nincs kizárva a dolog. :)
2012. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Na igen.Én sem vagyok csúnya,de most pont nem is ez a lényeg.Sőt.Van ismerősöm,aki magas,deltás,férfias..huhh..igazi dögös,de vele nem érzem ezt.Ez a férfi nem rendelkezik extrákkal,de ha közel van,érzek vmi pluszt.Mintha áradna belőle vmi hívogató.Nem ad semmilyen jelzést h bejövök neki,de ha közel van(elég ha elmegy mellettem),azt érzem h mindjárt ráugrok.De nem lehet.Családos ő is,én is.Csak érdekel h ez visszafelé is így működik.Ha én érzem,ő is?

2012. júl. 23. 00:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod meg, ha megkérdezed őt erről.
2012. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!