Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom (? )

Figyelt kérdés

Most lesz az első és nagyon izgulok hogy fájni fog .

Nektek mennyire fájt és csak addig amíg berakta vagy az egész menet alatt ? Kérdeztem tőle hogy ő hogy szereti mert ő neki nem az első és azt mondta hogy mind egy csak velem legyen . Azért mondanátok valami tanácsot ami nektek bejön hogy teljesen le vegyem a lábáról . :) Előre is köszi !


2012. szept. 4. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nekem például csak nagyon picit fájt és csak kis ideig, nem végig.

Te csak engedd el magad, ő biztosan figyelni és vigyázni fog rád, ahogy kivettem a szavaidból.. és még korai azon gondolkodni, hogy hogy vedd le a lábáról.. ráérsz még vele. Szerintem bőven elég lesz neki már az is, hogy odaadod magad neki.. ráadásul elsőként :)


19 L

2012. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. szept. 4. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!