Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy szorongok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy szorongok az elsö csók elött? (12 éves vagyok)

Figyelt kérdés
szerintetek elmondjam a pasimnak h még nem csókóloztam?
2009. júl. 28. 15:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

két hét mulva jön tőle a kérdés: még időben kivette lehetek terhes?


szánalom ez a mai világ:S

2009. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
egyetértek az előttem szólóval. te még ne pasizz, 12 éves kiskorú GYEREK vagy!
2009. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
persze mond el nyugodtan. 12 évesen semmirőlnemvagy lemaradva :D és ez természetes h még félsz:D
2009. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszönöm. a válaszodat 3-mas. most kezd önbizalmam lenni. köszi:)
2009. júl. 28. 16:09
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
nem akarlak megbántani de komolyan írom te még babázz vagy játssz éld meg a gyerekkorodat hiszen gyerek vagy ne akarj még felnőtt lenni hidd el nem olyan jóaz...persze a csókolózás egy nagyonjó érzés a világon az egyik legjobb főleg ha szeretjük is azt akit megcsókolunk de én ugygondolom hogy neked fingod sincs még a szerelemről hiszen sok felnőtt ember sem tudja miaz igazán...naszóval én azt tanácsolom neked hogy még játssz élvezd a gyermekkorodat a fiatalságodat...a kis pasidnak meg mondd meg hogy menjen a haverjaival számháborúzni mer szerintem még ő sincs benne a korban
2009. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
oké. és te egyébként hány éves vagy. ha kérdezhetem?
2009. júl. 28. 16:18
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
25/F
2009. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
12 évesen egyáltalán nem szégyen az, hogy még nem csókolóztál. Én majdnem 15 voltam mikor először csókolóztam. Nyugodtan megmondhatod a barátodnak, hogy még nem csókolóztál, biztosan megfogja érteni. De még nagyon fiatal vagy egy kapcsolathoz. Ha megcsókol a srác, akkor ezek után még többet akar majd! Benyúlni a bugyidba, vagy orális szexre fog kényszeriteni. Ha meg ellenállsz neki, akkor lehet, hogy meg fog erőszakolni, ha már nagy marha az illető. Hány éves a barátod???
2009. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
kicsit durvák voltak a válaszaid, de azért köszi.
2009. júl. 28. 16:33
 10/20 A kérdező kommentje:
14. de még nem ismertam ki annyira.
2009. júl. 28. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!